Fairy Kingdom: World of Magic Apk v3.1.4 Hileli Mod Apk

Fairy Kingdom: World of Magic Şehir kurma oyunu arasına, fantastik kurgu Fairy Kingdom HD’nin sahte versiyonuyla çarpıcı ve canlı grafikler sitemize eklendi. APK oyunuyla alışverişinizi yapmak için ücretsiz ekleyin. Oyuna ve tedarik yapısına girip, bunu yapmanız gerekiyor. İyi eğlenceler.

Hoşgeldin, Hükümdarım! Şimdi bu sizin Peri Krallığınız ve bir zamanlar olduğu gibi müreffeh ve görkemli hale getirebilirsiniz. Şehir kurma ve çiftçilik yapmayı seviyorsanız, bundan hoşlanacaksınız. Köyde görkemli bir Şato inşa et, bir prensesi kurtar, denizkızdan bir büyü çıkar, bir ejderha pasifleştir, bir bahçe kur, vatandaşlarını beslemek, kötü bir cadıyı yenmek ve aşık bir prense yardım etmek için çiftlikten hasat topla!

Peri Krallığı, genç bir Peri ve kötü bir cadı hakkında, masal ve açgözlülüğe karşı aşk zaferinin masalsıdır. Peri Krallık, şehir kurma, çiftçilik ve gizem çözme gibi eşsiz bir harmandır. Siz, Hükümdarım, Krallığınıza, vatandaşlarına ve çiftçilerine hayat verebilir, geliştirebilir ve hayat verebilirsiniz! Arazinizi genişletmek için mülkünüzü keşfedin, Krallığınızı kurun ve tarım üretiminizi yükseltmek için kaynak toplayın.

Her şey kahramanlar ve onların maceraları, şehirler ve kraliyet kaleleri inşa etmek ve şehirleri, köyleri ve çiftlikleri ile yeni toprakların keşfi ile ilgili. Bu gizemlerin, hazinelerin ve sihrin hikayesidir, ama her şeyden önce bu sizin hikayenizdir, Majesteleri.

Ne bekleyebileceğinizi:

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Apkgezegeni-indir3.png

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir