AdVenture Communist v5.2.0 Hileli Mod Apk İndir

AdVenture Communist, Şanlı Liderlerinden, daha da fazla boşta duran tıkacı! AdVenture Communist, çok daha sıkı çalışan ve Patates kralı olmayı hayal eden, oyun oynamak isteyen yoldaşlar için üretildi ..Zafer yolu şanlı Patates ile başlar! Daha fazla Kaynak kazanmak ve kendi Komünist Devletinizin Şanlı Lideri olmak için toplayın ve toplayın. Sebeplerinize birçok Yoldaş çekeceksiniz, böylece boşta kalabilirsiniz, ancak her zaman cömert Devlete geri dönün, Kaynaklarınızla emrinizde! Komünist Devlet asla dinlenmez, ancak Glorious Lideri, bu inanılmaz özelliklere sahip olabilir: 
AdVenture Communist, Endüstrilerinizi otomatikleştirmek için Araştırmacılar İsteyin ve etkinliklerini arttırır. Proletaryaya “pro” koydular! 
– Boşta veya uyurken bile patates toplayın. Çubuğu sallayabileceğinden daha fazla patates; ve çok büyük çubuklarımız var! 
– Misyonları tamamlarken ve Komünist maceranın ihtişamını dünyanın geri kalanına götürürken Rütbeleri kazan. Unutmayın, bir kişinin işgali bir başkasının macerasıdır!
– Liderin bugün ne gibi muhteşem kaynaklara sahip olduğunu görmek için ücretsiz günlük kapsüller açın! Hükümetin görevlendirdiği günlük rütbe boşta eğlence!

AdVenture Komünist
AdVenture Komünist
AdVenture Komünist

MOD(hile): 
1. 0 Yükseltme Maliyeti Bilimcisi. 2. Bilim adamı ihtiyacı gerekli 0


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir