Airport Madness 3D v1.307 Hileli Моd Apk İndir

Airport Madness 3D Fat Simülasyonları, oyunculara kontrol kulesi perspektifini sunan, zaten bildiğiniz oyunun 3 boyutlu bir versiyonu olan Airport Madness’in yedinci versiyonunu gururla sunar.

Bu sürüm, Vancouver Limanı yüzer uçak üssü, Jamaika, Toronto Adası, LaGuardia ve Rocky Mountain Metropolitan’ı da içeren beş havaalanı sunmaktadır. Her havaalanı iki ayrı trafik düzeni sunar. Her ne kadar bu oyun görsel olarak oldukça farklı olsa da, önceki sürümlerle aynı oyun tekniğine sahip.

Airport Madness 3D Dört farklı bakış açısı seçeneği vardır: kule manzarası, pist manzarası, gökyüzü manzarası ve pilot manzarası. Bu versiyonda, sadece bir tane yerine iki radar ekranı var: Havadaki trafik için bir ve toprak trafiği için bir radar ekranı.

Yedi yıldır, oyun oyuncularına Airport Madness’in bir simülasyon değil, bir oyun olduğunu söylüyorduk. Airport Madness 3D, makul düzeyde bir gerçekçilik sunsa da, bu oyunu eğlenceli kılmaya çalışıyoruz. Görüntülerde görüldüğü gibi, dağlar ve çevresindeki manzara için gerçek dünya verilerini kullanıyoruz, ancak havaalanları bizim sıfırdan inşa edildi.

Uçak uçuş özellikleri oldukça gerçekçi. Uçak aslında kalkış rotasyonu sırasında ve iniş parlaması sırasında gerçek hayatta olduğu gibi burunlarını kaldırıyor. Airport Madness’ı eğlenceli kılan şeylerden biri, olayların yaşandığı yüksek hızdır. Gerçek hayatta, işler çok daha yavaş gerçekleşir.

Airport Madness 3D Oyunumuzu şu anda başka bir yerde satılmakta olan 3D simülasyonlarla karşılaştırmak için çok çalıştık ve herkesin istediğini hissettiğimiz, oynaması kolay, çok eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyun.

Müşteri olduğunuz için teşekkür ederiz!

Havaalanı Madness 3D
Havaalanı Madness 3D
Havaalanı Madness 3D
Havaalanı Madness 3D
Havaalanı Madness 3D
Havaalanı Madness 3D

MOD (HİLE):TÜM KİLİTLER AÇIK


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir