Alpha Squad 5 v2.8.3 Hileli Mod Apk İndir

Bir fırtına geliyor. Alpha Squad 5 şimdi komutanları işe alıyor. Kötü Fırtınaya karşı aksiyon dolu savaştaçağrıya kulak verin ve Alfa Kadro Süper Askerleri’nin komutasını ele geçirin! Fırtına’nın tüm kötü adamlarını ve kölelerini ele geçirmek için kahramanlar toplayın ve mükemmel bir asker kadrosu oluşturun. Birlikte çalışmak ve başkalarıyla rekabet etmek için çevrimiçi bir arkadaş ittifakına katılın . Thwart Storm’un kahraman ekipmanınızı toplayıp yükselterek dünyayı ele geçirme arsası. Güçlü kötülükleri taraf çevirmeye ve mücadelede size katılmaya ikna edin! Alpha Squad 5 savaşları bağımlılık yapar ve hızlıdır.Yüzlerce görev, baskın, PvP dövüşü, gerçek zamanlı sohbet ve daha fazlası sayesinde asla sıkıcı bir an olmaz. Kahramanlarını toplamaya ve bugün kadrolarını seviyelendirmeye başla! Küresel lider tabelasının tepesine ulaşabilir misin?

ALFA KARE MONTAJ!

Kişiliğini gösteren güzel 3D modelleme ve aksiyon dolu animasyonlarla toplanacak muhteşem kahraman ve kötü adamlar ton. Yeni kahramanlar düzenli olarak piyasaya sürüldüğü için düzenli olarak kontrol edin!

CRAFT & UPGRADE

Kahramanlarını donatmak ve yeteneklerini geliştirmek için donanım topla! Kahramanlarınızı, lider tablolarına tırmanırken gerçek potansiyellerini ve güçlerini en üst düzeye çıkarmak için geliştirin!

YARIŞMAYI YÜRÜTME

PvP yarışmasında en iyi takımları toplayın ve Arena Liderlik Panosunda en üst sırada bulunun. İttifak üyelerinizle ve arkadaşlarınızla en kötüye gitme konusunda stratejilerinizi STORM edinmeniz ve baskınlığınızı bir grup olarak göstermeniz ve dünyadaki en iyi ittifak olmanız gerekiyor!

OYUN MODLARININ TONLARI

ALPHA SQUAD 5 solo oyun, kümes ve PvP sunar. Herkes için bir şeyler var! Çoklu PvP modlarından ve ittifak baskınlarından solo kampanyaya her zaman yapacak bir şey var. Özel etkinlikleri düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın!

SİNEMATİK SAVAŞLAR VE STUNNING 3D GRAFİKLERİ

Kahramanlarınız güzel bir şekilde işlenmiş 3D dünyasında gerçek zamanlı olarak savaşırken hızlı tempolu savaşların tadını çıkarın. Aşık olmak ve toplamak için eğlenceli ve yeni karakterlerle dolu eşsiz bir dünya.

Lütfen, Alpha Squad 5 oyununun ücretsiz olduğunu unutmayın, ancak bazı oyun içi öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Uygulama içi satın alımları cihazınızın ayarlarından devre dışı bırakabilirsiniz.

Alpha Squad 5, oyun oynamak ve sosyal özellikler, etkinlikler ve diğer oyun özelliklerini etkinleştirmek için internet bağlantısı gerektirir.

Alfa Kadrosu 5: RPG ve PvP Çevrimiçi Savaş Arenası
Alfa Kadrosu 5: RPG ve PvP Çevrimiçi Savaş Arenası
Alfa Kadrosu 5: RPG ve PvP Çevrimiçi Savaş Arenası
Alfa Kadrosu 5: RPG ve PvP Çevrimiçi Savaş Arenası
Alfa Kadrosu 5: RPG ve PvP Çevrimiçi Savaş Arenası

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Her zaman 3 yıldız kazan
VIP-20Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir