Alto’s Odyssey v1.0.8 Para Hileli Mod Apk İndir

Alto’s Odyssey, Ufukta hemen ötesinde görkemli bir çöl oturur, geniş ve keşfedilmemiş.Alto’ya ve arkadaşlarına katılın ve sırlarını keşfetmek için sonsuz bir kum yolculuğuna çıkın.

Rüzgârlı kum tepelerinin üzerinde yükselin, heyecan verici kanyonları geçin ve evden uzakta fantastik bir yerde uzun süredir gizlenmiş tapınakları keşfedin.

Alto’s Odyssey Yol boyunca, üzümlerin arasında öğütecek, sıcak hava balonlarının üstüne sıçrayacak, yükselen kaya duvarlarına binecek ve yaramaz lemurlardan kaçacaksınız.

Alto’s Odyssey Özellikleri:

• Bağımsız bir deneyim. Alto’nun Odyssey eleştirel beğeni toplayan Alto Serüveni’nin takipçisidir, ancak diğerinden zevk almak için birini oynamanız gerekmez.

• Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor. Alto serisinin merkezinde zarif bir dokunuşlu hile sistemi var. Zincirleri birlikte taraklayın ve 180 hedefi tamamlayın – hepsi sezgisel kontrollerle.

• Biyomları keşfedin. Kum tepelerinden kanyonlara, tapınaklara, her biri eşsiz görseller ve oynanışla zengin ve çeşitli bir manzara keşfedin.

• Newfound yükseklikleri. Sıcak hava balonları, hareketli taşlama rayları ve duvar sürüşüyle ​​gökyüzündeki sırları keşfedin.

• Elemanlara hakim olun. Dinamik ışıklandırma ve kum fırtınası ve göktaşları gibi hava koşullarına ek olarak, çöl, dönen rüzgar girdaplarına ve acele suya ev sahipliği yapmaktadır.

• Alto ve arkadaşları ile tanışın. Her biri kendi özelliklerine ve yeteneklerine sahip altı benzersiz karakterin kilidini açın.

• Zen Modu. Kendi sakin müziği ile tamamlanan bu dinlendirici mod Odyssey’yi en saf unsurlarına kadar dikkat çekiyor: puan yok, para yok ve güç yok. Sadece sen ve sonsuz çöl.

• Fotoğraf Modu. Duraklatma ekranından merceğin arkasına geçin ve çölde yaptığınız yolculuğun çarpıcı fotoğraflarını çekin. İdeal çekimi yapmak için çimdikleyin, kaydırın, kaydırın ve zum yapın ve bunları arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Alto Odyssey
Alto Odyssey
Alto Odyssey
Alto Odyssey
Alto Odyssey
Alto Odyssey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir