Amber’s Airline v1.2.0 Hileli Mod Apk

Her zaman Dünyanın 7 Yeni Harikası’na seyahat etmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi yapabilirsin! Yepyeni bir zaman yönetimi oyunu olan 7 Wonders – Amber’s Airline‘da dünyayı dolaşırken Amber ve kızlarına katıl.

Bu hikaye oyununda, uçaktaki yolculara yardımcı olmaktan daha fazlasını yapacaksınız. Havada uçuş görevlisi olduktan sonra, yerdeki VIP gezginlerinize yardım edeceksiniz. Valizlerine, pasaportlarına ve güvenliklerine dikkat edin. Oyundaki hayallerindeki tatilin tadını çıkarmak için ihtiyaç duydukları tüm bilgi ve donanıma sahip olduklarından emin olun. Zaman yönetimi becerilerinizi test edin.

Her şey 7 Wonders turnesiyle uçmaya başlasa da, kısa sürede kızlar için sıkıntı yaşanıyor. Çin Seddi’nin ihtişamının yanı sıra Chichen Itza, Tac Mahal, Kurtarıcı İsa, Kolezyum, Petra ve Machu Picchu, ekibin içinde ortaya çıkıyor. Amber olay yerine yükselmeli ve uçuş arkadaşlarına yardım etmelidir.

Bu görev, çalışma görevlerini ve kişisel ilişkileri oynamanız için zaman yönetimi becerilerinizi test edecek! Ve kişisel ilişkilerden bahsetmişken… Amber kendisi en büyük duygusal mücadelesini yaşıyor. Kolay olmayacak. Amber’e yardım edebilir misin?

 kızlarla gökyüzüne çıkın ve 7 harikayı yaşayın

 Amber’s Airline ile aynı muhteşem oyunun tadını çıkar – High Hopes

 ziyaret etmeden önce her yere ilk uçarken bu seyahat duygusunu yaşayın!

 Duyguların yürekten, büyüleyici bir hikaye ile uçmasına izin ver

 60 hikaye seviyesini ve 30 zorlu zaman yönetimi seviyesini keşfedin

 Angela Napoli’den muhteşem tasarımların kilidini aç ve uçuş görevlilerinin ne giyeceğini seç!

 19 seyahat temalı mini oyunlar için emniyet kemerinizi takın

 bazı kızlar günlük tutmaya bayılır – Amber’s!

İlk birkaç seviyeyi ücretsiz dene! O zaman uygulama içi bir satın alımla tüm oyunun kilidini açmayı seçebilir veya abonelik planımızı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz!

* YENİ! * Bir abonelik ile tüm GameHouse Orijinal Hikayeleri tadını çıkarın! Üye olduğunuz sürece, tüm favori hikaye oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Geçmiş hikayeleri yeniden yaşayın ve yenilerine aşık olun. Hepsi GameHouse Original Stories aboneliği ile mümkün. Bugün abone olun!

Amber's Havayolu - 7 Harikalar
Amber's Havayolu - 7 Harikalar
Amber's Havayolu - 7 Harikalar

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para
– Tüm kilitler açıkBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir