Angry Birds 2 v2.41.2 Hileli Mod Apk İndir

Angry Birds 2, Yeni çok popüler ve en çok oynanan Angry Birds serisi eklendi! Heyecan verici grafiklerle ve zorlu seviyelerle sizleri daha da eğlendirecek. Yeni serilerde yeni seçenekler de ortaya çıktı! Şimdi bir sonraki açılışta hangi kuşların atladığını seçebileceksiniz. Kuşunu seçtiğinde işin kalanını atarak atmak daha kolay olacak.

Angry Birds, tüm zamanların en büyük mobil oyununun devamı haline geldi! Angry Birds 2, süper çarpıcı grafiklere, çok aşamalı seviyelere meydan okuyan, patron domuzları düzenleyen ve hatta daha fazla yıkıma sahip yeni bir sapan oyun dönemi başlatıyor.

Angry Birds KUŞUNUZU SEÇİN!
Nihai sapan stratejisi – SİZ hangi kuşun kaçacağını seçeceksiniz! “Ama bu daha kolay, değil mi?” YANLIŞ! Bu yumurtaların karıştırılmasını engellemek için akıllıca seçim yapmanız gerekir. Artı, Destruct-O-Meter’ı doldurmak için blokları yok et ve fazladan kuşlar kazan!

YENİ ÇOK KADEMELİ DÜZEYLER!
Piggy Island’ı hiç böyle görmediniz – egzotik bitkilere, ilginç ayrıntılara ve bol miktarda tehlikeye neden olan çılgınca çarpıcı seviyelerde. Ve bu yaramaz pornolar gagalıyorlar ve gagalıyorlar, gagalarınızın hemen altında çok sayıda aşama var. Ahh.

SPECTACULAR HEDEFLER!
Blizzard, Hot Chilis, Golden Ducks ve diğer çirkin büyüler, dolanan bu domuzlara karşı size ek bir avantaj sağlar. Ve ciddi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, domuz eti ezmesi yapan bir minyatür yapmak için kimin elinde olduğunu tahmin edin. Doğru, Mighty Eagle’ı seven sardalya. Ah evet!

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
1. Sonsuz Taşlar 
2. Sonsuz Enerji 

APK + OBB:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir