Angry Birds Evolution v2.9.0 Hileli Mod Apk İndir

Angry Birds Evolution, yeni bir sürü var. Yüzlerce yeni Angry Birds karakterini pistlerin diğer tarafından yakalayın, toplayın ve geliştirin ve bu işteyken Kuş Adası’ndaki domuzları tekmeleyin.

Bir şey domuzların sürüler halinde Kuş Adasına sürülmesine neden oluyor ve kuşlar bir kez daha yumurtalarını tehlikede buldular. Durdurulamaz bir süper kuş takımı durdurulamaz takımını bir araya getirip domuzların şenanyanlarına bir kez ve herkes için bir mola vermek size kalmış. Ya da en azından bir dahaki sefere böyle bir dublör çekene kadar …

Sürünüzü toplayın, birleştirin ve geliştirin. 
100+ yeni çılgın Angry Birds ?! Daha büyük bir yuvaya ihtiyacımız olacak. Sürü hiç olmadığı kadar büyük ve daha kötü. Kendi takımını kur, süper becerileri birleştir ve kuşlarını en iyi hallerine dönüştür.

Epik bir maceraya atılmak. 
Kuş Adasında bir şey uğultu demleniyor. Neden bu kadar domuz var? Gizemli Bacon Corp’un arkasında kim var? Kartal Gücü nedir? Zindan anahtarlarını kim kaybetti? Cevapları bulun – sadece Angry Birds Evolution’da.

Patlayıcı savaşlarda domuzları ez. 
Yumurta çalan domuzlardan daha kötü olan ne? 90’dan fazla çeşitte yumurta çalan domuz türü, işte budur. Korsanlar, ninjalar, turistler – birisi burayı temizlemek zorunda. Tüylerin tam temas savaşlarında uçmasına izin verin ve domuzlara paketleme gönderin.

Haftalık etkinliklere katılın. 
Harika ödüller kazan ve haftalık etkinliklere katılarak ekibine fazladan nadir kuş ekleme şansı yakala. Kendinize katılın veya diğer klanlarla rekabet etmek için bir arkadaş klanı toplayın. Kuş Adası’ndaki en güçlü, en muhteşem klanı inşa et ve romanı yönet!

Diğer oyunculara karşı yarışın. 
Oinktagon: iki takım girer – yalnızca bir kişi ayrılır (muzaffer). Bird Island eğlence, Pigball PVP turnuvalarında diğer oyunculara meydan okuyun ve liglere daha da muhteşem ödüller kazanın.

ÖZELLİKLER: 
– Tarama ve toplama için 100’den fazla renkli yeni karakter. 
– Nihai kuş sürüsü toplanın ve domuzları kolayca alın. 
– Eşsiz yeteneklere sahip 5 kuş sınıfı. 
– Tüylü kahramanlarınızı durdurulamaz süper kuşlara dönüştürün. 
– Adayı keşfedin ve Bacon 
Corp.’u durdurun – Oinktagon’daki diğer oyuncularla savaşın. 
– Perks kilidini açmak, diğer klanlarla rekabet etmek ve klan arkadaşlarıyla sohbet etmek için klanlara katılın. 
– Ödüller ve zorluklar için izciler gönderin.

AYLIK ABONELİK 
Angry Birds Evolution, her ay abonelere özel avantajlar sağlayan bir abonelik hizmeti sunmaktadır.

Aboneliğin Faydaları: 
– Her gün bir Premium Yumurta Bileti 
– Mağazada alışveriş yaparken% 10 daha fazla altın ve değerli taş

Aylık abonelik, aylık 24,99 USD (veya yerel eşdeğeri) / aylık ücret karşılığında yinelenen aylık satın alım olarak kullanılabilir. Abonelik satın alımının ilk onayından itibaren ödeme iTunes Hesabınızdan tahsil edilecektir. Aboneliğiniz mevcut ödeme süresinin bitiminden 24 saat önce otomatik olarak yenilenecektir.

İTunes Account Settings’de aboneliği otomatik yenilemeyi yönetin. Geçerli abonelik iptali, aktif abonelik süresi boyunca mümkün değildir. İptal, bir sonraki abonelik süresinin başlangıcında geçerli olacaktır.

Bu oyun şunları içerebilir: 
– 13 yaşın üzerindeki izleyiciler için tasarlanan sosyal ağ web sitelerine 
doğrudan bağlantılar – – Herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeli olan oyuncuları oyundan uzaklaştıracak internete doğrudan bağlantılar. 
– Rovio ürünlerinin ve aynı zamanda seçkin iş ortaklarının ürünlerinin reklamlarının yapılması. 
– Uygulama içi satın alma yapma seçeneği. Fatura ödeyen kişiye daima önceden danışılmalıdır. 
– Bu uygulama internet bağlantısı gerektirebilir ve daha sonra veri transfer ücretleri uygulanabilir. İlk indirmeden sonra, ilave içerik indirilecek ve buna veri ücretleri dahil olabilir.

Angry Birds Evrim
Angry Birds Evrim
Angry Birds Evrim
Angry Birds Evrim
Angry Birds Evrim
Angry Birds Evrim

MOD (HİLE) :
– Yüksek Hasar
– God Mode


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir