Asphalt Xtreme: Rally Racing v1.9.2b Hileli Mod Apk İndir

Asphalt Xtreme: Rally Racing ile keşfedilmemiş bölgeye geçin! Kumulların etrafında dolanın, kanyonlardan şarj edin, çamurun üzerinden sürükleyin ve bitiş çizgisine ulaşmak için rakiplerinizi aşın!

• 35 CANAVAR MAKİNESİ: İç canavarınızı bir Monster Truck’da serbest bırakın. Bir Muscle Car ile hız tutkunuzu besleyin. Ya da bir Buggy, Pickup, Rally Car, SUV veya Truck kullanırken pistte çıldır!

• STİLİNİZİ SİLİN: 7 off-road araç tipinin tümü benzersiz bir oynanış lezzeti sunar ve sürekli olarak taze ve zorlu deneyimler keşfetmenizi sağlar.

Asphalt Xtreme: Rally Racing EN BÜYÜK MARKALAR: Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Predator, Dodge, Chevrolet’i serbest bıraktık ve daha fazla off-road yarışının en iyi lisanslı motor makinesini yükledik.

• GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Aynı anda 8 oyunculu herkes için ücretsiz olarak kafa kafaya çevrimiçi olun! Sıkı bir rekabetle karşı karşıya kalacaksınız, bu yüzden oyununuzun zirvesinde kalın!

Asphalt Xtreme: Rally Racing DÜNYA RACETRACK’İNİZ: Svalbard’ın buzulları, Nil Vadisi’nin kumulları, Tayland’daki Phuket’in yemyeşil ormanları, Detroit’in çelik üreticilerinin endüstriyel gücü ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın her yerinden çeşitli egzotik yerlerde yarış .

Asfalt Xtreme
Asfalt Xtreme
Asfalt Xtreme
Asfalt Xtreme
Asfalt Xtreme
Asfalt Xtreme

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Birçok yıldız
Tüm seviyeler açık (gri ve kilitli seviyeler tamamlanabilir)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir