Attack the Light v1.2.1 Hileli Mod Apk İndir

Attack the Light, Herhangi bir uygulama içi satın alma işlemine sahip olmayan birinci sınıf bir oyun olan The Attack the Light, hem şovun hem de sıra tabanlı rol yapma oyunlarının hayranları için olmazsa olmaz bir şey.” – Kotaku

“… Herkesin keyif alabileceği fantastik bir RPG.” – Dokunma Arcade [5 5 yıldız]

“Steven Universe: Işığa Saldırın! küçük bir rol yapma oyununun 80 saatlik bir destan kadar tatmin edici olabileceğini gösteriyor. ”- Desctructoid 9 10 üzerinden

Saldırı Işığında güçlü bir Gem silahını durdurmak için Garnet, Pearl, Ametist ve Steven olarak takım olun!

CRYSTAL GEM POWER
Garnet’in Roket Gauntlet’lerini ateşleyin, Holo-Pearl’ü çağırın ve incinmelerinizi Purple Puma ile yapın. Dört Mücevherin de kendine özgü saldırıları ve yükseltmeleri var.

Attack the Light BÜYÜLÜ GELİŞMELER
Mağaraları keşfet , kötü adamlarla savaş, süper gizli hazine topla ve seviye atla! Arayışında yardımcı olmak için Steven’ın sırt çantasını her türlü büyülü eşya ile doldur.

RPG PLAY KOLAY
Sezgisel dokunma ve kaydırma kontrolleri, yıkıcı hasarı ortadan kaldırmayı kolaylaştırır. Her yeni gücün ustalaşacak yeni bir tamircisi var.

GEM FUSION
Üç Gem füzyonunu açığa çıkarın Alexandrite! Mondo ateş gücüne sahip soğukkanlı bir Betty. Sadece Işığa saldırma, Fusion gücü ile yok et!

Attack the Light REBECCA ŞEKERİ’NİN HİKAYESİ
Saldırı Işığın “Steven Universe” yaratıcısı Rebecca Sugar’ın yepyeni bir hikayesi var. Ayrıca, oyun Steven Universe oyuncularının orjinal seslendirmesini içeriyor!

Büyülü bir macera için bir araya gelen dört kahraman. Şimdiye kadar en iyi RPG gibi geliyor! IŞIĞI TAKMAK Zamanı!

*****

Bu oyun şu dillerde mevcuttur: Arapça, Çince, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İspanyolca, Türkçe

Işığa Saldır
Işığa Saldır
Işığa Saldır
Işığa Saldır
Işığa Saldır
Işığa Saldır

MOD (hile):
sınırsız yıldız hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir