Avrupa İmparatorluğu 2027 EE_2.2.0 PARA Hileli Mod Apk

Avrupa İmparatorluğu 2027 : Yıl 2027 ve dünya kaos içinde. 
ABD’nin yeni seçilen cumhurbaşkanı, Amerikan askerlerinin artık dış savaşlara gönderilmeyeceğine dair söz verdikten sonra, ev işlerine odaklanmaya karar veriyor. Birleşik Devletler güçlerini dünyanın dört bir yanından çekmeye başladı.

Dünya pazarları Orta Doğu ve Güney Çin Denizi’ndeki büyük bir savaş başladıktan sonra üstünlük ve kaynakların eşitsiz paylaşılması kaygılarıyla çöktü. 
Avrupa, büyük mülteci taşkınları ve doğudan büyük bir istila tehdidi ile başa çıkmak için tek başına bırakıldı. 
Milliyetçilik birçok ülkede çirkin kafasını kaldırdığında, Avrupa için sorun devam ediyor. NATO artık konuyla ilgili değil. 
Çatışma dünyaya yayıldı ve Avrupa’da birkaç general, iktidarı ele geçirmek için darbelere başladı.

Yeni lider olarak hedefiniz, sonuçta en üst düzey lider olmaktır. 
Diplomasiden savaşa kadar her şeyi kullanarak hem ekonomik hem de askeri olarak diğerlerinden üstün bir imparatorluk kurmaya çalışmalısınız. 
Önderlik etmeye hazır mısın, Komutan?

Oyunda liderlik etmek istediğiniz ülkeyi seçip oynamaya başlarsınız.

Avrupa İmparatorluğu 2027 Oyunun içeriği: 
Dünyanın dört bir yanından gelen Silah Tedarikçileri, Casus Merkezi, Diplomasi ve Birleşmiş Milletler, Savaş Odası, Diplomatlar, Ekonomi, Teknoloji, Dünya Haber Dağıtımı (Ekonomi, İlişkiler, Casus ve Savaş) ve çok gelişmiş Yapay Zeka.

Avrupa İmparatorluğu 2027 Oyunda Silahlar: 
Paralı Askerler, Zırhlı Personel Taşıyıcıları (APC’ler), Tanklar, Topçu, Hava Füzeleri, Helikopterler, Savaş Jetleri, Gemiler, Denizaltılar, Savaş Robotları, İnsansız Hava Araçları (İHA), Uçak Gemileri ve Balistik füzeler.

Europe Empire 2027 Oynanabilir Ülkeler: 
Arnavutluk, Ermenistan, Avusturya, Azerbaycan, Belarus, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kosova, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Moldova, Karadağ, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, İngiltere 
Ülkeniz vs 44 diğer AI ülkeleri –

Avrupa İmparatorluğu 2027
Avrupa İmparatorluğu 2027
Avrupa İmparatorluğu 2027
Avrupa İmparatorluğu 2027

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir