Beach Buggy Racing 2 v1.6.5 PARA Hileli Mod Apk

Beach Buggy Racing 2 Ligine katılın ve dünyanın dört bir yanından gelen sürücülere ve arabalara karşı yarışın. Mısır piramitleri, ejderha istilasına uğramış kaleler, korsan gemisi enkazları ve deneysel yabancı biyo-laboratuarlarında yarışın. Eğlenceli ve kaçık Powerup’lardan oluşan bir cephaneyi toplayın ve yükseltin. Yeni sürücüler alın, arabalarla dolu bir garaj kurun ve Ligin zirvesine doğru ilerleyin.

Beach Buggy Racing 2, 70 milyondan fazla uluslararası mobil oyuncuyu konsol tarzı kart yarışlarına eğlenceli bir offroad twist ile tanıttı. BBR2 ile bir ton yeni içerik, yükseltilebilir Powerup’lar, yeni oyun modları…

 ÖZEL KART YARIŞ EYLEMİ

Plaj Arabası Yarışı, Vector Engine ve NVIDIA’nın PhysX’ine dayanan harika fizik, detaylı araba ve karakterlerin yanı sıra muhteşem silahlarla dolu bir 3D arazi kartı yarış oyunudur. Avucunuzun içinde bir konsol oyunu gibi!

 GÜÇLERİNİZİ YÜKSELTİN

Keşfetmek ve yükseltmek için 45’in üzerinde Powerup ile BBR2 klasik kart yarışları formülüne stratejik bir derinlik katmanı ekler. “Chain Lightning”, “Donut Tyres”, “Juice Boost” ve “Killer Bees” gibi dünya dışı yeteneklerle kendi özel Powerup desteğinizi oluşturun.

 EKİBİNİZİ YAPIN

Üç yeni sürücü – Mikka, Beat Bot ve Clutch – Rez, McSkelly, Roxie ve BBR ekibinin geri kalanı, kart yarışlarının üstünlüğü için verilen mücadeleye katıldı. Her biri kendine özgü özel yetenekleri olan yeni yarışçılar işe almak için itibarınızı arttırın.

 40 ARABA ÜZERİNE TOPLA

Plaj arabaları, canavar kamyonları, kas arabaları, klasik kamyonetler ve formül süper arabalarıyla dolu bir garaj toplayın. Tüm Beach Buggy klasik arabaları geri dönüyor – keşfedilecek düzinelerce yeni araba!

 DÜNYADA OYNAYIN

Yeteneklerinizi dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı test edin. Günlük yarışlarda oyuncu avatarlarına karşı yarış. Özel oyun içi ödülleri kazanmak için canlı turnuvalarda ve özel etkinliklerde yarış.

 SİZİN ÖZELLEŞTİR

Egzotik metalik, gökkuşağı ve mat boyalar kazanın. Kaplan şeritler, lekeli ve kafatasları ile çıkartma setleri toplayın. Aracınızı tam istediğiniz gibi kişiselleştirin.

 Muhteşem yeni oyun modları

8 şoförle koltuk yarışında yarış. Günlük drift ve engel kursu zorlukları. Bire bir sürücü yarışları. Haftalık turnuvalar. Araba zorlukları. Oynamak için birçok yol!

• • ÖNEMLİ BİLDİRİM • •

Beach Buggy Racing 2, 13 yaş ve üstü oyuncular için tasarlanmıştır. Oynamak ücretsizdir, ancak gerçek parayla satın alınabilecek öğeler içerir.

Hizmet Şartları: https://www.vectorunit.com/terms 
Gizlilik Politikası: https://www.vectorunit.com/privacy

• • MÜŞTERİ DESTEĞİ • •

Oyunu çalıştırırken bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen şu adresi ziyaret edin: 
www.vectorunit.com/support

Destek ekibiyle iletişim kurarken, kullanmakta olduğunuz cihazı, Android işletim sistemi sürümünü ve sorunun ayrıntılı bir açıklamasını eklediğinizden emin olun. Bir satın alma problemini çözemezsek, size geri ödeme yapacağımızı garanti ediyoruz. Ancak sorununuzu derhal bir inceleme ile bırakırsanız size yardımcı olamayız.

• • TOUCH’TA KALIN • •

Güncellemeleri ilk öğrenen, özel görüntüler yükleyen ve geliştiricilerle etkileşime giren ilk siz olun!

Facebook’ta bizi www.facebook.com/VectorUnit adresinde 
beğenin Twitter’da bizi izleyin @vectorunit. 
Www.vectorunit.com adresindeki web sayfamızı ziyaret edin.

Plaj Arabası 2
Plaj Arabası 2
Plaj Arabası 2
Plaj Arabası 2
Plaj Arabası 2
Plaj Arabası 2

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Ücretsiz alışveriş


APK + OBB :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir