Beach Buggy Racing Apk v1.2.25 Hileli İndir

Beach Buggy Racing Apk, Yaz günlerinde, alev desenli şortlarla dolu eğlenceli bir oyun olan Plaj Buggy Yarışı arabasında eşyalar değiştirilemez. Küçük arabanızla zorlu platform maceralarıyla dolu yarışa hazır olun. İş öğelerini toplayarak yarışta rakiplerinizi yok edin. Dahası, ben apkdlmod.com sınırsız para hile ile oyundan indirmenize izin veriyor. İyi eğlenceler

Off-road kart yarışı kargaşasıyla aksiyon dolu, sürprizlerle dolu bir dünyaya adım atın. Her biri kendine özgü kişilikleri ve özel yetenekleri olan rakip sürücülere karşı yarış. Dodgeball Frenzy, Fireball ve Oil Slick gibi çılgın powerup’lardan oluşan bir koleksiyon oluşturun. Kumul arabalarından canavar kamyonlara kadar çeşitli otomobillerin kilidini aç ve yükselt. 15 farklı 3 boyutlu yarış pistinde 6 farklı oyun modunda yeteneklerini test et, ciddi bir yol öfke vakasıyla tropik seven rakiplerine karşı!

Bu, dünya çapında 30 milyondan fazla oyuncuyla ücretsiz sürüş oyunu olan resmi devam filmi Beach Buggy Blitz. Hızlı, öfkeli, eğlenceli ve ÜCRETSİZ, Plaj Buggy Yarış her yaş için kart yarış adası bir maceradır.

• • OYUN ÖZELLİKLERİ

KART YARIŞI EYLEMİNİ YÜRÜTME
Bitiş çizgisine kadar savaşmak için sürüş becerilerinizi ve yaratıcı powerups koleksiyonunu kullanın. Bu sadece harika görünümlü bir 3D yarış oyunu değil, aynı zamanda muhteşem fizik tabanlı oyunlarla dolu destansı bir savaş!

Özelleştirmek için serin araba
Canavar kamyonlardan kaslı arabalara ve ay taşıtlarına kadar benzersiz arabalarla dolu bir garaj toplamak ve yükseltmek için kazancınızı kullanın!

İNANILMAZ GÜÇLERİN TONLARI
Beach Buggy Racing, 25’ten fazla benzersiz Powerup’la diğer kart yarışçılarını eziyor… ve daha fazlası Powerup’lar geliyor!

15 ÖZEL YARIŞ PARÇALARI
Dinozorların istila ettiği ormanları, lav yayıcı volkanları, güzel plajları ve gizemli bataklıkları keşfedin. Her benzersiz yarış pisti gizli kısayollar ve sürprizlerle doludur.

YARIŞICI TAKIM TOPLA
Her biri ışınlanma, yanan ateş rayları ve karışıklık büyüleri gibi benzersiz bir özel güce sahip olan bir takım ekip toplayın.

ÇARPMA EKRANI ÇOKLAYICI
Android TV’de 4 arkadaşınızla veya TV’ye bağlı bir telefonla veya tabletle omuz omuza geçin. (Uygulama İçi Satın Alma Gerektirir)

GOOGLE OYUN OYNA HİZMETLERİ
Liderler Panosu’nda arkadaşlarınızla rekabet edin, Başarılar kazanın, oyununuzu buluta yedekleyin ve birden fazla cihazın Google hesabınızla senkronize olmasını sağlayın.

İstediğiniz şekilde oynayın
Eğimli direksiyon, dokunmatik ekran ve USB / Bluetooth gamepad arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın. Oyun deneyiminizi optimize etmek için 3D grafik ayarlarını özelleştirin.

• • MÜŞTERİ DESTEĞİ

Oyunu çalıştırırken bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bize support@vectorunit.com adresinden e-posta gönderin. Kullanmakta olduğunuz cihazı, Android işletim sistemi sürümünü ve sorunun ayrıntılı bir açıklamasını eklediğinizden emin olun.

Bir satın alma sorununu çözemezsek, size geri ödeme yapacağımızı garanti ederiz. Ancak, sorununuzu yalnızca bir incelemede bırakmanız durumunda size yardımcı olamayız.

Sık karşılaşılan sorunlara hızlı destek için lütfen şu adresi ziyaret edin:
www.vectorunit.com/support

• • DAHA FAZLA BİLGİ • •

Güncellemeleri ilk öğrenen, özel görüntüler yükleyen ve geliştiricilerle etkileşime giren ilk siz olun!

Bizi Google + ‘da www.vectorunit.com/+ adresinden takip edin
Facebook’ta bizi www.facebook.com/VectorUnit adresinde beğenin
Bizi Twitter’da takip edin @vectorunit.
Www.vectorunit.com adresindeki web sayfamızı ziyaret edin.

Beach Buggy Racing images3
Beach Buggy Racing images2
Beach Buggy Racing images1
Beach Buggy Racing images5
Beach Buggy Racing images4

MOD:
– Sınırsız para


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir