Benim Konuşan Angela’m v4.6.4.749 PARA Hileli Mod Apk

Benim Konuşan Angela’m ’ın dünyası bizi bekliyor. Dünyanın en işlevsel Talking My oyun serilerimizden biri her gün çeşitlenmeye devam ediyor. Angela sahipliğimiz benim Türkçe konuşan angela oyunumda sevimli bir kedi. Hem beslenir hem de eğlence dolu dakikalar geçirir. Oyunu bilenler, numarayı görmekten çok memnundular. Yapmayanlar olsa da, denemenizi öneririm. Özellikle baba oynamak isteyen çocuklara hitap ediyorum, indirmelisiniz 🙂 Eğlenin

Konuşan Angela’nın dünyasını keşfedin ve moda, saç, makyaj ve evini kişiselleştirin – hepsi bağımlılık yaratan sevimli mini oyunlar oynarken.

165 milyondan fazla indirme ile zaten… eğlenceyi kaçırmayın!

Evlat edinme Bebek ANGELA
Angela’yı kendi sanal evcil hayvanın olarak kabul et ve ona muhteşem bir hayat ver! Şık bir şehir pisi haline gelmesine yardım edin. Diş fırçalamadan kıyafet alışverişine – hepsi senin!

ONA İYİ BAK
Angela’yı kendi süperstarın yap! Onu besleyin, ona şarkı söyleyin, lezzetli ikramlarını besleyin. Sadece izleyin – yeni en iyi arkadaşınız olacak!

RENKLİ MAKYAJ OLUŞTURMA
Göz kamaştırıcı stil anlayışınızı Talking Angela’ya bir stil makyajı vererek yaşayın!
Ruj, göz farı, allık – kalbinizin içeriğine göre kişiselleştirin! Düzinelerce farklı renk ve sonsuz yaratıcı özgürlük; Kendini gerçekten ifade edebilirsin!

MODA DERSİNİZİ İFADE EDİN
Sen harikasın, Angela’yı da harikasın! Onu güzel balerinlerden punk ninjaya, en son moda kıyafetler ve en şirin kostümlerle giydirin! Ona mükemmel bir saç modeli de vererek bakışı tamamla! Bir milyondan fazla farklı moda kombinasyonuyla, gerçekten eşsiz bir şey yaratabilirsiniz!

MİNİ-OYUN OYNA
Şaşırtıcı yeni mini oyunlar keşfet ve oyna! Happy Connect’ten Bubble Shooter’a – tüm favorileriniz burada… ve daha fazlası her zaman eklendi!

VE ÇOK DAHA FAZLASI…
Seçkin yeni kıyafetlerin kilidini aç, seviye atla, özel çıkartmalar topla, muhteşem evini kişiselleştir… tüm söylediklerini tekrarlarken – klasik Angela tarzında!

Bu uygulama PRIVO sertifikalıdır. PRIVO güvenli liman mührü, Kıyafet7’nin çocuğunuzun kişisel bilgilerini korumak için COPPA uyumlu gizlilik uygulamaları geliştirdiğini gösterir. Uygulamalarımız küçük çocukların bilgilerini paylaşmasına izin vermiyor.

Benim Konuşan Angela’m Hileli Mod Apk İndir – My Talking Angela

  • Outfit7’nin ürünlerinin ve içeriksel reklamların tanıtımı
  • Kullanıcıları diğer uygulamalara ve Outfit7’nin web sitelerine yönlendiren bağlantılar
  • Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynamaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
  • Sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurma ve arkadaşlarla bağlantı kurma imkanı
  • Outfit7’nin canlandırılmış karakterlerinin videolarını You Tube entegrasyonu üzerinden izlemek
  • Uygulama içi alışveriş yapma seçeneği
  • Oyuncunun ulaştığı seviyeye bağlı olarak, sanal para biriminde farklı fiyatlar için ürünler mevcuttur
  • Gerçek para kullanarak herhangi bir uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler (seviye ilerlemesi, oyunlar, oyun içi işlevleri, reklamlar)

Mod:
– Sınırsız Paralar
– Sınırsız Taşlar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir