BENİM KONUŞAN TOM v5.9.0.716 PARA Hileli Mod Apk

BENİM KONUŞAN TOM Android’in en popüler uygulamalarından Tom Talking Tom uygulaması. Yeni kıyafetlerle, bu keyifli oyun ve etkinlikleri de dahil olmak üzere kaçırmayın. Kedinize söylemek istediğiniz sesleri canlandırıyorsunuz, taktıktan sonra cihazınıza son derece sempatik bir şekilde tekrarlıyor. Sınırsız geçiş ücreti APK MODE ile şimdi indirin. Eğlenin
135 ülkede 1. oyun uygulamasını keşfedin! Kendi yavru kedi yavrularını evlat edin ve onun yetişkin bir kedi haline gelmesine yardım et. Sanal evcil hayvanınıza iyi bakın, onu adlandırın ve onu besleyerek, onunla oynayarak ve büyüdükçe onu besleyerek günlük hayatınızın bir parçası haline getirin.

Onu dilediğin gibi giydir ve çok çeşitli kürk renkleri ve diğer aksesuarları seç. Evini dekore et ve diğerlerinin My Talking Tom evlerini nasıl dekore ettiğini kontrol et. Tom’unuzla oyunlar oynayın ve günlük yaşamınızın bir parçası haline gelmesini izleyin.

BENİM KONUŞAN TOM ÖZELLİKLER: 
– 10’dan fazla mini oyun oyna: Mutlu Bağlan, Bubble Shooter, Gezegen Hop ve daha fazlası! Altın para kazan ve iyi eğlenceler! 
– Kendi Tom’unu besle: Onunla oyun oyna, en sevdiği yiyeceklerini ye, yatağa sok. 
– Arkadaşlarının ve diğer oyuncuların Konuşan Tom’larını ziyaret et: Daireleri kontrol et ve diğer Tom’lara bak, hazine sandıkları bul ve para kazan! 
– Yaşam benzeri duyguların tadını çıkarın: Tom mutlu olabilir, aç, uykulu, sıkılmış… onun duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişir. 
– Yaratıcılığınızı açığa çıkarın: 1000’lerin kürk, giysi ve mobilya kombinasyonlarından birini seçerek kendi Tom’unuzu yaratın. 
– İlerledikçe ödülleri kazan: Tom, ilerledikçe yeni eşyaların ve sikkelerin kilidini açarak 9 farklı aşama ve 999 seviye boyunca büyümesine yardım et!
– Tom ile etkileşime gir: Konuş ve Tom hala söylediğin her şeyi tekrarlıyor. Kurcalayın, vurun ve gıdıklayın ve nasıl tepki verdiğini izleyin.

Konuşan Tom'um
Konuşan Tom'um
Konuşan Tom'um

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
– Sınırsız elmas hilesi
– Seviye sınırı olmadan istediğinizi alabilirsiniz
– Tüm kilitler açık
– Reklamlar kaldırıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir