Blocky Cars v7.5.0 Hileli Mod Apk İndir

Blocky Cars Online’a hoş geldiniz – aksiyon ve havalı savaş makineleriyle dolu piksel dünyası! Eğlenceli piksel oyunları grafiklere sahip bu tank oyununda hayatta kalmaya çalışın. Blocky Cars, araba ve tank atış oyunlarında tam olarak en çok ne yapmaktan hoşlanıyorsanız da, sizin için yaratıldı.

Yaratmayı sevenler için: blokları toplayın (zanaat için 90’dan fazla blok), tanklar veya savaş makineleri inşa edin! Tekerlekler, türbinler, tank parçaları, mini silahlar, keskin nişancı silahları, taretler, m16, kahramanınız için savaş zırhı – tank savaşları için tanklar yapmak için silahlarımızda her şey var!

Çekim hayranları için: efsanevi piksel silahlar, 3D oluşturulan 12 büyüleyici harita!

Tank oyunları, çevrimiçi oyunlar ve tank atış oyunları hayranları için: bu tank oyununda kolayca aracınızı terk edebilir ve FPS savaşının eylemine katılabilirsiniz! Kendi taktiklerinizi geliştirin, bir tugay oluşturun ve çevrimiçi oyunların en zorlu savaş alanlarında tanking oyunlarında düşmanlarınıza karşı savaşın!

Ne kadar sıklıkla hoş ve kullanıcı dostu savaş makineleri ve tanklarıyla tank oyunları veya tank savaşları buluyorsunuz? Tank oyunları arasında bir tank yıldızı olan çevrimiçi atış oyunlarının en iyisini deneyin! Tanklar üretebilir ve kahramanınızı özelleştirebilirsiniz, sadece cilt düzenleyicisini kullanın ve herhangi bir modern zırhı seçin!

Bloklu Arabalar Çevrimiçi1
Bloklu Arabalar Online2
Bloklu Arabalar Çevrimiçi3

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız cephane hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir