Bubbu – My Virtual Pet v1.75 PARA Hileli Mod Apk

Bubbu – My Virtual Pet, Yeni sanal evcil hayvanınız Bubbu ile tanışın. Lezzetli yemekler yemeyi, özçekim yapmayı, arkadaş ziyaret etmeyi ve dans etmeyi seven sevimli, duygusal ve sevimli bir kedidir. Bubbu’nun evinde eğlenin ve evcil hayvanınızın hayatıyla ilgili diğer sırları öğrenin. Seni kesinlikle şaşırtacak! Bubbu’nun renkli dünyasını birçok maceracı etkinlikle keşfedin!

Bubbu – My Virtual Pet, Bubbu beslenmenizi, giyinmenizi, kucaklanmanızı ve yıkanmanızı bekliyor. Bu sevimli kedi her gün sevginize ve dikkatinize ihtiyaç duyar, bu yüzden sabahtan gece yarısına kadar ona iyi bakın. Tek kelimeyle piliğinizin her zaman mutlu ve gülümseyerek, fakat asla aç, uykulu, hasta ya da sıkılmadığından emin olun.

• Bubbu’yu funky showroom’a götür ve onu şık giydir. Ayrıca sevimli hayvanınız için bir rüya evi yapmayı da unutmayın. Kitty’nin evini güzel, sıcak ve rahat bir hale getirmek için harika bir mobilya koleksiyonuyla özelleştirin ve süsleyin.

• 30’dan fazla eğlenceli mini oyun, sanal kediniz için eşya satın almanız için size yiyecek ya da jeton sağlayacaktır. Catcher, Cat Connect, Kediyi Bul, 2048, Kediyi Boya, Zıpla, Balon Patlatma, Peynir Yapıcı, Balık Ninja, Kedi Söyler, Kabus, Kedi Atlama, Dalgıç, Çubuk Ninja vb. Oynarken eğlenin. Arkadaşlarına meydan oku ve onların takip et küresel afiş ile yüksek puanlar.

• Bazen Bubbu’nun doktorun yardımına ihtiyacı var, çünkü dublörlük yapıyor, koltukta zıplıyor ya da çok sık mini oyunlar oynuyor. Bubbu’yu kedinin hastanesine götürün ve onu havalı aletlerle iyileştirin. Diş ağrısını, ateşini, kuyruğunu veya kırık kemiklerini incitin. Doktor eğlencesi başlasın!

• Her gün servet tekerleğini döndürün, günlük zorlukları tamamlayın ve bazı ekstra ödüller almak için arkadaşlarınızın evlerini keşfedin. Başarıları bitirmek, evcil hayvanınız için özel bir şey satın almak için ücretsiz elmaslar verir!

• Bubbu’nun arazisi size tonlarca aktivite sunuyor. Bubbu’nun evini sevimli bir kedi villasına dönüştürün. Bahçede organik yiyecek yetiştirebilir ve her gün gerçek bir çiftçi olarak inek yetiştirebilirsiniz. Havalı aracınızı pezevenkleyin ve yokuş yukarı sürüşe hazırlanın. Deniz kıyısına doğru yürüyün ve balık tutun ya da dalın. Gezegeninizi uzaylı istilasına karşı korumak için şehre gidebilir, hatta roketle uzaya seyahat edebilirsiniz. Futbol ve basketbol oynayın, deniz kayalarını geçin ya da ağaca tırmanın. Gündüz ve gece arasında değişmeye çalışın ve tabiatın sesini dinlemenin tadını çıkarın.

Bubbu – My Virtual Pet, Kendi kedinizi hiç istediyseniz, bu oyun tam size göre. Peki, hadi, seni tutan ne? Bubbu’yu evlat edin ve onu şimdiye kadarki en mutlu sanal kedi yap!

Not: 
Tüm ürünler sanal para birimlerinde farklı fiyatlar için kullanılabilir, ancak oyun aynı zamanda gerçek parayla satın alınabilecek öğeler içerir.

Bubbu - Sanal Hayvanım
Bubbu - Sanal Hayvanım
Bubbu - Sanal Hayvanım
Bubbu - Sanal Hayvanım
Bubbu - Sanal Hayvanım
Bubbu - Sanal Hayvanım


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir