Build a Bridge v4.0.3 Hileli Mod Apk İndir

Build a Bridge, Mühendislik ve doğaçlama becerilerinizi, bahislerin elde ettikleri kadar yüksek olduğu bir puzzle oyununda test edin. Arabalar, kamyonlar, otobüsler için köprüler yapacak olan sensin… Bazen canavar kamyonlar bile. Zekanı topla ve inşaat işine devam et!

Planlama aşamasında oyun basit bir 2D arayüzü ile kendini gösterir. Köprünüz için en iyi malzemeleri seçiyorsunuz ve yapabileceğiniz en esnek yapıyı oluşturmak için noktaları birleştiriyorsunuz. Her seviyeye karmaşık bir bulmaca olarak yaklaşabilir, mümkün olduğunca verimli olmaya ve en iyi çözümü almaya çalışabilirsiniz. Ama sen de denemekten korkma! Sadece delirebilir ve çirkin görünen bir şey inşa edebilirsiniz ama yine de bir şekilde çalışır. Bu yaklaşımların ikisinde de eğlence var.

İşiniz bittiğinde, 3D moduna geçin ve köprünün içinden bir araba sürün. Tutacak mı? Yoksa muhteşem bir kaza mı izleyeceksin?

Normal moda ek olarak, oyun yaratıcılık ve doğaçlama odaklı, daha rahat bir oyun için kolay mod sunuyor. İşler zorlaşırsa, oyun içi ipucu sistemini de kullanabilirsiniz. 30 seviye artı gizli ve inşa edilecek bonus köprüler ile hızlı bir şekilde yapacak işleriniz bitmeyecek.

Oyun özellikleri: 
– İnşa edilecek farklı malzemeler – Ahşap, Metal, Kablolar 
– Giderek zorlaşan bulmacaların 36 seviyesi 
– İnteraktif unsurlarla dolu çeşitli, ayrıntılı ortamlar 
– Yapılarınızı test etmek için birden fazla araba 
– Gerçekçi fizik motoru 
– Güzel, stilize edilmiş sanat tarzı

Köprü inşaa et!
Köprü inşaa et!
Köprü inşaa et!
Köprü inşaa et!

MOD: 1.
– Sınırsız Paralar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir