Cargo Simulator 2019: Türkiye 1.61 PARA Hileli Mod Apk

Cargo Simulator 2019: Türkiye, gerçek Türkiye haritasını ve ölçeklendirilmiş yolları olan şehirleri içeren ilk kamyon sürüş simülasyon oyunu.

Muazzam bir haritada çeşitli kamyon ve römorklarla benzersiz bir sürüş deneyimine sahip olabilirsiniz. Her teslimat bütçenize katkıda bulunur ve yeni kamyonlar satın almanıza yardımcı olur.

Cargo Simulator 2019: Türkiye ile Yolculuğa Ankara’da başlayacak ve Türkiye’nin bütün şehirlerinde batıdan doğuya doğru devam edeceksiniz.

Cargo Simulator 2019: Türkiye Oyunu, gelişmiş fizik motoru ve gerçekçi kamyon ve treyler modelleri ile nihai bir kamyon sürüş deneyimi yaratıyor.

Cargo Simulator 2019: Türkiye ile Yol kenarındaki showroomlara uğrayabilir ve seyahatleriniz sırasında satılık çeşitli kamyonlara göz atabilirsiniz.

Cargo Simulator 2019: Türkiye Oyunu, yiyecekler, yakıt tankerleri, kimyasal maddeler, beton veya ekskavatörler, yükleyiciler ve dozerler gibi farklı inşaat makinelerini içeren geniş bir kargo yelpazesinin nakliye işlerini içerir.

Cargo Simulator 2019: Türkiye Bu simülasyonda, kargoya herhangi bir zarar vermemesi için trafikte dikkatli olmanız gerekir. Hasarlar, teslimatlardan elde ettiğiniz geliri düşürebilir.

Cargo Simulator 2019: Türkiye ile ilgili görsel sonucu
Cargo Simulator 2019: Türkiye ile ilgili görsel sonucu

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesi
– Sınırsız altın hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir