Citytopia v2.8.2 PARA Hileli Mod Apk

Citytopia, Rollercoaster Tycoon® Touch ™ ‘ın yapımcılarından yeni şehir kralı bina oyunu Citytopia ™’ daki en olağanüstü şehri tasarla, inşa et ve işlet!

Citytopia ÖZELLİKLER:

• En ŞAŞIRTICI Şehri İnşa Et: Konuttan ticari alana, endüstriyel parklardan güzel parklara kadar birçok farklı bina türünü keşfet ve yerleştir. Eklenen her bina, siluetinizi geliştirir, daha fazla vatandaş çeker ve ekonominizi büyütmenize yardımcı olur.

• BÜYÜK Bir Oyun Alanı: Tüm mahallelerin aşamalı olarak kilidini açın, daha fazla mülk satın alın ve şehrinizi mütevazı bir köyden genişleyen bir Citytopia’ya genişletin. Kasaba devleti hakkındaki düşüncelerini açıklamaktan çekinmeyen vatandaşlarınızı tatmin edin.

• ZORLAMA Görevlerine Başla: Daha hızlı seviye atlamak için sürekli değişen görev setini tamamla. İlerleme halinde büyük artışlar kazandıran nakliye görevlerine devam etmek için kamyon ve otobüs filonuzu stoklayın.

• GENİŞ Kartların Toplanması: Her gün yeni binalar, dekorasyonlar, araçlar ve daha fazlasını bulmak için ücretsiz paketler açın. Yeni yaratımların kilidini açmak için kartlar bulun ve mevcut altyapının güçlendirilmesi için bunları yükseltin. Yüksek gökdelenler ve sıfır emisyonlu araçlar gibi olağanüstü istatistiklere sahip nadir ve epik kartları keşfedin.


MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para / altın hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir