Cool Goal v1.8.5 Hileli Mod Apk İndir

 Cool Goal!, Topunu nişan al, ateş et ve SCORE! Sadece internete girmeden önce ENTIRE rakip takıma vurmadığınızdan emin olun.

Cool Goal ile tanışın – amaç, atış ve mantık becerilerinizi teste sokan futbol oyunu! Senin görevin? Her seferinde mükemmel hedefi al. Bunu yapmak için sayısız düşman oyuncudan kaçındığından emin olmalısın, bu seninle kaleler arasında durabilecekleri her şeyi yapacak! Beyin gücünüzü ve top becerilerinizi test eden yeni bir “futbol oyunu” türü deneyimleyin.

Top oyununuzu hızlandırırken ve futbol sanatında ustalaşırken, sonsuz bir oyun deneyiminde sayısız bulmacayı keşfedin. Topunuzu bir futbol süperstarı gibi sihirli bir şekilde eğirmenize izin veren eğrili futbol gibi heyecan verici mekaniği benimseyin. Ayrıca, topunuz alevler içinde patlarken mükemmel bir gol izlerken çivilediğinizde – bu futbol bilincinin ne kadar çılgınca olabileceğine inanamayacaksınız!

Cool Goal! İlerlerken, yeni seviyelerin, yeni zorlukların, yeni stadyumların ve tonlarca muhteşem futbol aksiyonunun kilidini açacaksın! Her seviye, rakip oyuncuların yeni pozisyonları benimsemeleri, hareket etmeleri, engeller yaratmaları ve grevinizi durdurmak için ellerinden geleni yapmaları gibi kalecilere ulaşma yeteneğinizi test edecek benzersiz bir mücadele sunuyor! Her yeni stadyumda ayrıca benzersiz bir görünüm ve tema sunuyor – hayal edin, ormandaki futbol ve sahilde kaleler, çünkü Cool Goal’de her şey olabilir!

Cool Goal! Başınızı testin yanı sıra botunuza dayayan rakipsiz futbol aksiyonuna hazırlanın! Futbol oyunlarının kralıyla tanışma ve harika bir hedef alma zamanı!

Harika Hedef!
Harika Hedef!
Harika Hedef!
Harika Hedef!
Harika Hedef!
Harika Hedef!

MOD (hile) APK Özellikler : 
● Bir sürü para. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir