Counter Terrorist Shooter v1.2 (Hileli Mod Apk İndir)

 Birinci şahıs atıcıyı beğendiniz mi? Bu, yüksek kaliteli grafikleri ve şaşırtıcı efektleri ile yeni FPS oyun çekim. Atış oyunu hayranı değilsin. Bu oyun size çekim oyunuyla aşık olmanızı sağlayacak.

Ülken terörle saldırıya uğradı, komando seçkinler olarak, gizli bir görev aldın. Uzak bir terörist kampına gidin, içerideki teröristleri yok edin ve kaçırılan sivilleri kurtarın.

Hazır mısın? Düşmanın kampına gizlice girin, düşmanın devriyesini yok edin. İçeri gizlice gir, silah ateşin düşmanın dikkatini çekecek, düşmanın saldırısına dikkat et, etrafını saran düşmanı yok edecek. Düşmanları bulmak, radarı kullanmak, ateş etmek, kamptaki tüm teröristleri yok etmek için radar kullanın. Bu savaşta katilin sessizliği ve gerilla savaşının yetenek ve becerilerine sahipsin. Böylece görevi daha iyi bitirebilirsin.

Burada, çeşitli gelişmiş ve güçlü silahlara sahip çok güçlü bir cephanelik var. Bunların kilidini aç ve düşmanlarına daha rahat bakabilmen için onları al. 
Görevin savaşmak, ateş etmek, görevi öldürmek ve bitirmek. Bu komando savaş oyununda, çekim becerilerinizi gösterin, teröristleri yok edin, terörle mücadele elitlerine dönüşün.

Terörle Mücadele Atıcı Özellikler: 
– En iyi atış oyunu – En 
iyi aksiyon fonksiyonu 
– Gerçek savaş alanı 
– Basit ve sorunsuz kullanım 
– Gerçekçi çekim efektleri ve ses efektleri 
– Gerçekçi 3D grafikler 
– Şok edici fon müziği 
– Her çeşit gelişmiş ve güçlü modern silahlar 
– Smart AI 
– Yorgunluk günü gevşeyin

Terörle Mücadele Atıcı
Terörle Mücadele Atıcı
Terörle Mücadele Atıcı
Terörle Mücadele Atıcı
Terörle Mücadele Atıcı
Terörle Mücadele Atıcı

MOD APK: 1.
Sınırsız PARA
2.Ölümsüzlük
3. Reklamlar kaldırıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir