Dealer’s Life Lite v1.22 PARA Hileli Mod Apk

 Dealer’s Life Lite, kendi rehin dükkanınızı yönettiğiniz eğlenceli bir kralı oyunudur. Sonsuz üretilen müşterileri pazarlamak, sonsuz üretilen eşyaları almak ve satmak için! 
Saatlerce eğlenin ve piyon imparatorluğunuzu oluşturmak için tüm müzakere, psikoloji ve yönetim becerilerinizi kullanın! Prosedürel oluşturma, özel karakterler ve rastgele olaylar sayesinde bir daha ne olacağını asla bilemeyeceksiniz!

Satıcının Yaşamı ana özellikleri: 
• İşlemsel olarak üretilmiş, satın alınması ve satılması için sınırsız ürün, kaçınmak (veya istismar etmek) için sahte ve sahte 
ürünlerle. • İşlemsel olarak oluşturulmuş, her biri kendi kişiliğine ve görünümüne sahip olan sınırsız müşteriler. Kişiliğini sadece onlara bakarak tanıyabilir misin? 
• Şimdiye kadar gördüğünüz en teknik açıdan en iyi müzakere motoru 
• Açık artırmada prestijli ürünler satın almak için rakiplerinizi dövün ve teklif sahiplerinin kendileri için rekabet ettiğini izlemek için ürünlerinizi açık artırmaya koyun! 
• Karakterinize göre yeteneklerinizi kişiselleştirin ve artırmaya karar vermenize bağlı olarak farklı oyunlar oynayarak size en uygun oyun stilini bulun
• Rehin dükkanınızın özelliklerini yönetin: envanterinizi, şehirdeki konumunu, günlük azami müşteri sayısını ve daha fazlasını takip edin 
• İşinizde size yardımcı olması için çalışanları işe alın: en iyi uzmanları, restoratörleri, profilleri, analistleri, katipleri arayın ve diğerleri Satın al, tamir et, tahmin et ve devasa kazanç için sat! 
• Rastgele olaylar, tekrarlayan karakterler ve farklı oyun sonları her oyunu eşsiz bir deneyim haline getirecek!

Benzersiz davranış ve özelliklere sahip binlerce benzersiz müşteri: müzakereler sırasında görünümlerine yansıyan benzersiz psikolojik özelliklerine göre farklı davranırlar. Karakterinizle birlikte Insight skill, önünüzde kime sahip olduğunuzu, nasıl davranacağınızı, ne zaman iteceğinizi ve ne zaman tekliflerini kabul etmeniz gerekeceğini anlamak size kalmış.

Daha iyi bir görünüm ve daha iyi bir şehir yerleşimi ile yeni bir rehin dükkanına transfer olmak için yeterince para biriktirmeye çalışın: günlük müşteri sayınız kesinlikle artacak! Ve envanterinizi daha fazla müşteri çekmek için efsanevi eşyalar toplayarak, eşyalarla dolu tutun!

Pazardaki en iyi yatırımcı olmak için dövüşün ve Dealer’s Life ile pazarlık etme deneyimini yaşayın!

★ Aşağıdaki bonus içeriğine sahip olmak için Bayi Yaşamının Premium versiyonunu edinin: 
• zorunlu reklamlar ve çevrimdışı oyunlar oynayın 
• Grand Master şöhret seviyesi açık 
• Forger, değerlerini büyük ölçüde artıran öğeleri 
düzenleyen gölgeli bir çalışan taşınması gereken mağazalar 
• Her yeni oyunun başlangıcında çifte nakit ve özel bir efsanevi eşya ★

Eğer oyun hakkında herhangi bir geri bildirim varsa sürekli (https://trello.com/b/nAAmRDHM) bizim Yol Haritası bakabilirsiniz ve sosyal medya sayfaları üzerinden bize ulaşın, deneyiminizi veya başka bir şey oyunu gelişiyor: 
• Facebook: https://www.facebook.com/DealersLife 
• Twitter: https://twitter.com/DealersLife

Bu oyun, sizi bir üçüncü taraf sitesine yönlendirecek bazı üçüncü tarafların reklamını içerir. Cihazınızın ayarlar menüsünde ilgi alanına dayalı reklamcılık için kullanılan cihazınızın reklam tanımlayıcısını devre dışı bırakabilirsiniz. Bu seçenek Ayarlar uygulamasında> Hesaplar (Kişisel)> Google> Reklamlar (Ayarlar ve Gizlilik)> İlgi alanına dayalı reklamları devre dışı bırakabilirsiniz.

Satıcının Yaşamı Lite - Rehin Dükkanı Tycoon
Satıcının Yaşamı Lite - Rehin Dükkanı Tycoon
Satıcının Yaşamı Lite - Rehin Dükkanı Tycoon
Satıcının Yaşamı Lite - Rehin Dükkanı Tycoon
Satıcının Yaşamı Lite - Rehin Dükkanı Tycoon
Satıcının Yaşamı Lite - Rehin Dükkanı Tycoon

MOD: Sonsuz nakit


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir