Death City: Zombie Invasion v1.5.1 PARA Hileli Mod Apk İndir

Death City: Zombie Invasion, Virüs patladı ve bir mutasyon kazası aniden meydana geldi. P City, sakin ve huzurlu bir kasabadır, ancak bu sadece geçmiş. Şimdi ölülerin cenneti, yaşamın yasak olduğu yer. Hayatta kalan bir adam olarak oynayacaksınız ve elinizdeki silahı kullanacaksınız, siz ve arkadaşlarınız için kanlı bir yolu geçeceksiniz. 
İki yoldaşın olacak ve onlara kanlı bir yol açmak için katılacaksın. Hayatta kalmak için işbirliği şarttır. Bazen tehlikeli işler yapmanız gerekebilir, ancak bu arkadaşlarınızın tembel olduğu, aynı zamanda hayatta kalmak için mücadele ettiği anlamına gelmez.
Death City: Zombie Invasion, Neyse ki, bu umutsuz bir durum değil. Zombilerin DNA’sı ateşli silahları yükseltmek ve daha güçlü silahları açmak için kullanılabilir. Bunlar, daha cesur ve daha güçlü olmana yardım edecek! Her savaştan sonra silahını yükseltmeyi ve güçlendirmeyi unutma. 
Çevre her zaman karmaşık ve çeşitlidir. Şehirler, yağmur ormanları, harabeler, otoyollar, her yeni sahnede size yeni bir deneyim verecek. Her yeni meydan okuma yeni bir fırsattır. Zayıflar ölecek, güçlüler sadece güçlenecek! 
Kanlı bir yolu dövmek, sonuna kadar hayatta kalmak. Demir ve ateşin seliyle zombileri vaftiz et! Tanrı, zombilerin günahlarını bağışlayacak, şimdi onları Tanrı’yı ​​görmeleri için gönderelim!

Ölüm Şehri: Zombie Invasion
Ölüm Şehri: Zombie Invasion
Ölüm Şehri: Zombie Invasion
Ölüm Şehri: Zombie Invasion
Ölüm Şehri: Zombie Invasion
Ölüm Şehri: Zombie Invasion


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir