Death Invasion: Survival v1.0.49 Hileli Mod Apk İndir

Death Invasion: Survival : Burası Ölüm tarafından işgal edilmiş küçük bir kasaba. Burada kalmaya devam ederseniz kolayca zombilerden etkileneceksiniz. Hayatta kalmak ister misin? Sadece kendini kolla ve şehri terk et! 
Nazik olmak aptalca çünkü buradaki zombiler temel duygularını kaybetti. Yapmanız gereken şey, mermilerinizi zamanında yenilemek ve ateş etmeyi asla bırakmamak. Mücadele tek seçenek! 
Bu şehirde çok sayıda kurtulan var. Bir kurtarıcı olmasanız da, bu kasabadan kaçmak için onların yardımına ihtiyacınız olabilir. Kurtulanları bul ve omuz omuza savaşacak bir takım oluştur.
Hayatta kalmak için yiyecek, katil silahlar, yakıt ve jeneratör vazgeçilmezdir. Bununla birlikte, bu temel kaynaklar genellikle tehlikeli yerlerde kalır. Kapıyı açmak için yeterli zamanları olması için takım arkadaşlarınıza ateş desteği sunmanız gerekir. Aksi takdirde, kümelenmiş zombilerle kuşatılacaksın. Kendini silahlandır ve savaş gücünü arttır. Kask, yanlışlıkla bir zombinin ısırdığı zaman aldığınız hasarı azaltmanıza yardımcı olabilir. Sırt çantası, korkunç kasabadan uzaktaki yolculukta hayatta kalabilmek için daha fazla eşya toplamanızı sağlar. Sert eldivenler yumruklarınızı daha agresif hale getirebilir.
Zombileri kovmak ve çirkin zombileri BOSS’u yenmek için yumruklarını kullan. Zombilere uzun zaman önce bulaşmamış. Vücutlarında kan paketleri, uyarıcılar vb. Birçok faydalı madde vardır. Bunlar genellikle ne kadar uzun süre hayatta kalabileceğinizi belirler. 
Kapalı kapıları havaya uçurmak ve zombi gruplarını alt etmek için el bombası ve mayın gibi alt silahları kullanın! Ölümcül yolculukta toplayabildiğin kadar ateşli silah topla ve onları daha güçlü ateşli silahlarla birleştir! Bu güçlü olanların hayatta kalma oyunu. 
Elbette, bu hayatta kalma yolculuğunda birçok sürpriz olacak. Örneğin, eski püskü bir tank bulursanız, tek yapmanız gereken tankınızı düzeltmek için takım arkadaşlarınızı gizlemektir. Bir tank 10 ağır makineli tüfekten daha güçlü olacaktır.
Bu hayatta kalma yolculuğuna başlamak için hazır mısın? Savaşta hayatta kalmak için silah almak veya zombi denizinde boğulmak üzere direnmekten vazgeçmek mi? O size bağlı. Silahını kullan ve üçüncü şahıs atış oyununu yaşa!

Death Invasion: Survival Özellikleri: 
HD savaş sahnesi 
Gerçek hikaye diyaloğu 
Zengin dişli sistemi 
Müthiş çekim 
Ücretsiz hareketli üçüncü şahıs oyun çekim

Ölüm işgali: hayatta kalma
Ölüm işgali: hayatta kalma

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para
– Sınırsız elmasBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir