Deiland Apk 1.4.1 Para hileli Mod İndir

“Başlangıçta, evren gençken, dört prens küçük gezegenlere gönderildi. Görevleri, her gezegenin içinde var olan gizemli kristali bulmaktı. Kristal bulunduğunda, dünyadaki kökene yol açan, evrendeki her yere yayılacak olan eski sihir güçlerini uyandıracaktı.

Bu, küçük gezegenlerin en küçüğüne sahip olan prenslerin en küçüğü olan Arco’nun hikayesi: “Küçük küçücük Deiland”. ”

Deiland, Prens Arco’yu çok küçük bir gezegende günlük yaşamlarını geliştirmek için kontrol ettiğimiz tamamen çevrimdışı bir oyundur.

★ BİR EV OLUŞTURMA 
Küçük bir gezegende sıfırdan başlıyoruz ama sürprizlerle dolu. İlk adım, çalışılacak araçları oluşturmaktır: tarlalara kadar bir çapa, yakacak odun almak için bir balta, inşaat için bir çekiç vb. Yakında Deiland’da yaşamın zevklerini keşfedeceğiz: meyve topla, ilk hasadı al veya bir meteor düşüşü izleyin.

★ AMAÇ YAPIN Azar 
azar yeni aletler, malzeme türevleri (kumaş, cam şişeler veya dövme metal gibi), tabaklar ve hatta sihirli iksirler elde etmek için atölyeye birleştirilebilecek çok sayıda nesne ve malzeme getireceğiz. Evimiz bir çadırdan büyük bir eve dönüştürülecek, dövme, mutfak ve laboratuvara elden geçirilecektir. Kaç tane nesne yaratabilecek?

★ ÜRÜNLERİNİZLE TİCARET 
Gezegeni geliştirdiğimizde, malzemelerin alması veya satılması için bize gelecek olan tüccarlar için daha çekici olacaktır. Yüksek yıldız mutfağından yemekler üreten şef Brram ile tanışın; Mun, cesur bir avcı ve büyücü Lock, iksir ve büyü takıntılı çok hoş bir yaşlı adam.

★ BÜYÜK KEŞFEDİĞİNİZ VE HAYATINIZI DEFEATTIR 
Ama hepsi Deiland’da barış değildir. Genellikle düşmanlar ganimetinizi çalıyor gibi görünür. Limuzinler, dev örümcekler, yarasalar ve zehirli çiçekler ve hatta dev trollerle savaşacaksınız. Onları yenmek için büyüleri öğrenin ve Cristal’in gücüyle Deiland gezegenini güvende tutun.

★ KEYFİNİ DOĞA 
Deiland gezegende harika. Doğa ile doğrudan temas halinde olacaksınız: 
– Meşe, çam ve yabani çalıların güzel ormanlarını geliştirin. 
– İyi kullanılması gereken bir hazine olan yağmur suyunun tadını çıkarın. 
– Uzayda sabah, gün batımı ve geceleri zamanın geçişini düşünün. 
– Gölde balık tutmaya gitmek için iyi zaman ayırın. Yemekleriniz ve tarifleriniz için büyük balıkları yakalayabilirsiniz.

Deiland, kararlar almamız ve küçük bir gezegenin sihirli ekosistemini geliştirmemiz gereken harika bir macera oyunudur.

★ KREDİ

Oyun Tasarımı ve Geliştirme 
Abraham Cozar

Karakterler ve kapak çizimleri 
Miriam Barea

Deiland
Deiland
Deiland
Deiland

MOD:
Sınırsız para + kaynak
Tüm kilitler açık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir