Derby Destruction Simulator v3.0.6 Hileli Mod Apk İndir

Favori arabanı ekle! 
Derby Destruction Simulator, Favori araçlarınızı yorumlarınıza yazın, bir sonraki güncellemede bunları ekleyelim! 
Şimdiye kadar yapılmış en bağımlılık ve eğlenceli fizik tabanlı derbi oyunlarından biri! Ve ücretsiz!

Kontrol edilemeyen savaşlar
Hızla arabayı alın ve parçalanın! Bakalım en ölümcül parçalanma alanında hayatta kalabilir misin? Şimdiye kadar öfkeli olmak için en tehlikeli jakuzi yıkım derbi oyununda araç sürüş becerilerinize meydan okuyun. Müthiş aracınızı sürün ve rakiplerinizi parçalara ayırın. Metal parçaların yıkılması derbi çimlerindeki kaosun içinde kaos zamanı. 
Nihai arcade yarışçısı için hazır ol! Arenada ne kadar süre hayatta kalabilirsin? Benzin dumanını koklayın ve katliamın tadını çıkarın!

Yanma ve zafer kokusu
Motorlar kükrüyor, tozlar arabanın camlarından içeri sızıyor ve gitmeden önce emniyet kemerinizi takmak için zamanınız bile yok! Hedefiniz… mümkün olduğu kadar çok düşmanı engellemek. 
Derby İmha Simülatörü hasar, gerçekçi fizik ve güzel grafikler, yenilikçi oyun mekaniği ve iyi eğlence ile adrenalin dolu kas araba yarış oyunu!

Derby Destruction Simulator, Oyun Özellikleri:
★ gerçek fizik dayalı gerçekçi, detaylı araba çarpışma ve vücut deformasyonları modeli! 
★ Bu oyunda yesteryear’ın savaş Eski, berbat ama gerçek Amerikan arabaları! En sevdiğin arabaları öner. Önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz! 
★ Büyük Çarpışmalar! 
★ Kolay kontrol. 
★ yüksek hasardan sonra muhteşem zaman genişlemesi. 
★ Gerçek HD müzikleri ve gerçek araba sesleri! 
★ Rakiplerin güçlü bir yapay zekası. 
★ Farklı eşsiz arenalar. 
★ imha arabaların patlamaları aklını uçuracak. 
★ inanılmaz grafikler ve geniş bir cihaz yelpazesinde etkileri. 
★ Ayrıntılı sistem optimizasyonu.

Oynat, yok et, fethet ve egemen ol
Çeşitli yıkım derby rakiplerine karşı anında oynamak için çeşitli araba ve pistlerden birini seç ve Oynat düğmesine bas. Oynaması kolay, ancak zafere giden yolu kırarak ve bir sonraki büyük yıkım derbi şampiyonu olunca emniyet kemerinizi bağlayın. Bang ve yeni nesil yarış oyunu deneyiminde yarışmacıyı yen! 
Size yaşamın heyecanını yaşayacak yıkım derbilerinde rakiplerinizi yok etmeye hazır olun.

Demolition Derby sürücüler kariyeri
Artık, derby etkinliklerine katılmak için sürüş iznine sahip kendi derbi yarış arabanızın gururlu sahipisiniz! Tüm dünyada rakipler yakında sürüş becerilerinizi test edeceğinden yolculuk çok daha uzun bir süre devam edecek. Kendi sürüş tarzınızı oluşturmak, rakiplerinize karşı en iyi sonucu bulmak için anahtardır; Gerçek şu an avını bekleyen akıllı bir sürücü olmayı mı seçiyorsunuz, yoksa rakiplerini yok etmek ve yok etmek için tümüyle mücadele eden bir yaklaşıma giden cesaret şeytanı mısınız?

Tavsiyeler ve Püf Noktaları
Bu oyun sadece eğlenceli bir yıkım derbi deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda otobüsler birbirine çarparken gerçek yıkım ve enkaz simülasyonu sunan oldukça gerçekçi bir simülatör; ayrıca oyun sürüş deneyimini çok özgün hissettirecek çok gerçekçi araç fiziği getiriyor. Bu yüzden profesyonel olmak için yüksek hızlı bir otomobil sürücüsü olarak pratik yapmak ve kontrolleri denemek için biraz zaman ayırdığınızdan emin olmanız gerekir. Ayrıca, iyi yerleştirilmiş ve zamanlanmış saldırıların, rakiplerinizin aracınızı devirmesine yol açabileceğini ve bu durumun bir yığın döküntüye çarpmanız için onları oturan bir ördek olarak bırakacağını unutmayın. Hem sizin hem de rakiplerinizin sağlığı üzerinde etkisi yüksek olduğu için kafa kafaya çarpışmalara dikkat edin.

Yükle! Oyun! Ve yıkım derbi şampiyonu ol! 
Bu sonraki araba oyunu ve tarz tarz oyun.

Derby İmha Simülatörü düzenli olarak güncellenecektir. Geri bildiriminizle birlikte bir inceleme bırakmayı unutmayın.

Derby İmha Simülatörü
Derby İmha Simülatörü
Derby İmha Simülatörü
Derby İmha Simülatörü
Derby İmha Simülatörü
Derby İmha Simülatörü

MOD(hile):– sınırsız Para


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir