Drag Racing: Bike Edition v2.0.3 Hileli Mod Apk İndir

Drag Racing: Bisiklet Sürümü, 17 spor bisikletleri, muhteşem grafikleri ve her zamankinden daha gerçekçi yarış oyunlarıyla gerçekçi motosiklet fiziğinin heyecanını mobil cihazınıza getiriyor!

Bisikletinizi ayarlayın ve zafere giden yolu hızlandırın, sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Zincir dişlilerinizi, 10 seviye bisiklet ve yarış kategorisi ile değerli milisaniyelerde tıraş edecek şekilde ayarlayın.

FUAR OYUNU
Drag Yarışı: Bisiklet Sürümü’nde beklemeniz gereken “yakıt” yoktur. Bisikletler veya yükseltmeler için “teslimat süresi” yoktur. Her araç rekabetçidir ve “premium” yükseltme yoktur. Hepsi senin yeteneklerin ve bağlılığınla ilgili.

GERÇEK ZORLUKLAR
Drag Racing: Bike Edition size sunabileceği en iyi ücretsiz çevrimiçi yarış oyunlarını sunuyor: her zaman sizi bekleyen çevrimiçi bir rakip var. 1/8 ila 1/2 mil arasında herhangi bir mesafeden yarışın, turnuvalar kazanın ya da sinirlerinizi bahis yarışlarında test edin. Wheel of Fortune’u döndürmek için günlük zorlukları tamamlayın!

EPİK YÜKSELTMELER
Stok bisikletleri için çok fazla saygımız var, ancak aynı zamanda onu yere koyma arzunuza ve BAZI KAUÇUK YAKIN! Drag Racing: Bike Edition’da, hız ihtiyacınızı karşılayacak düzinelerce yükseltme var.

KİŞİSEL DOKUNMATİK
Boya renklerinizi seçin ve dilediğiniz gibi uygulayın, özel etkinliklerde sürücünüz için havalı kostümler kazanın.

DİŞLİ
KUTUSUNA GİRİN Şanzıman mı yoksa bisikletçi asağı mısınız? Türdeki en gerçekçi fizik motoruna sahibiz, yani her şey gerçek hayatta olduğu gibi çalışır. Sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Daha derine inin ve kıymetli milisaniyeyi tıraş etmek için dişli oranlarını ayarlayın. Oh, ve yolculuğuna ekstra bir tekme atmak için azot oksit eklemeyi unutma!


Müthiş TOPLUM Tamamen oyuncularla ilgili, bu harika oyundan zevk alan diğer DRBE fanatiklerine bağlanın:

Drag Racing Web Sitesi: http://dragracing.creative-mobile.com/games/drag-racing-bike-edition/ 
Facebook: https://www.facebook.com/DragRacingBikes

SORUN GİDERME
– Oyun başlamazsa, yavaş çalışırsa veya çökerse, temasa geçin ve size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. 
– Herhangi bir sorunuz varsa, http://dragracing.creative-mobile.com/faq/#faq-be adresindeki SSS bölümümüzü kontrol ettiğinizden emin olun.

Daha fazla desteğe ihtiyacınız olursa, lütfen Destek sistemimizden bize ulaşın: https://support.creative-mobile.com/ veya support@creative-mobile.com adresindeki e-posta adresimizden bize ulaşın.

Drag Yarışı: Bisiklet Sürümü
Drag Yarışı: Bisiklet Sürümü
Drag Yarışı: Bisiklet Sürümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir