Drag Racing v1.9.0 PARA Hileli Mod Apk

Drag Racing Classic Android için klasik nitro yakıtlı yarış oyunudur! Race, Tune, Upgrade ve Dünyanın en sıcak otomobil üreticilerinden 50’den fazla gerçek lisanslı aracı özelleştirin.

Liderlik tablolarına tırmanın ve adınızı Onur Salonunda ölümsüzleştirin! Çevrimiçi olarak diğer oyunculara meydan okuyun: Pro 1’de 1’e 1 yarışın, rakiplerinizin arabasını sürün veya 10 kez gerçek zamanlı yarışlara katılın

Drag Racing Classic ARAÇLAR:
Sürükleme şeridi üzerindeki limite kadar itilmiş 1000+ HP egzotiği görmek ister misiniz? Nihai sürüş makineniz olarak ikonik bir Skyline GT-R, klasik 69 ′ Mustang veya yepyeni bir BMW M4 seçer misiniz? Hayalinizdeki arabayı satın alın, performans yükseltmeleri kurun ve becerilerinizi 1/4 veya 1/2 mil yarışlarında gösterin. 
SINIRSIZ DEPTH:
Düz bir çizgide yarışmanın kolay olduğunu düşünüyor musunuz? Sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Arabanızı ayarlayın ve zafere giden yolu hızlandırın, Daha fazla eğlence için azot oksit ekleyin, ancak düğmeye çok erken basmayın! Daha derinlere inin ve 10 milyon otomobil seviyesi ve yarış kategorisi ile değerli milisaniyeleri tıraş etmek için vites oranlarını ayarlayın. 
REKABETÇİ ÇOKLAYICI:
Kendi başınıza yarışmak yeterince eğlenceli olabilir, ancak en büyük zorluk “Çevrimiçi” bölümünde. Arkadaşlarına veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya git, kendi arabalarını sürerken onları döv ya da gerçek zamanlı müsabakalarda aynı anda 9 oyuncuya karşı yarış. Tunes değişimi yapmak, strateji tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir takıma katılın. 
Müthiş TOPLUM
Her şey oyuncularla ilgili! Diğer araba oyunu fanatikleriyle bağlantıya geç ve birlikte Drag Racing’in tadını çıkar:

Drag Racing Web Sitesi: http://dragracing.creative-mobile.com/ 
Facebook: https://www.facebook.com/DragRacingGame 
Twitter: http://twitter.com/DragRacingGame 
Instagram: http://instagram.com/ dragracinggame 
SORUN GİDERME:
– Oyun başlamazsa, yavaş çalışırsa veya çökerse, lütfen temasa geçin, size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. 
Herhangi bir sorunuz varsa, http://dragracing.creative-mobile.com/faq/… adresindeki SSS bölümünü kontrol ettiğinizden emin olun 
veya Destek sistemimizde bizimle iletişim kurmak için iki yoldan birini kullanın: https: // support. creative-mobile.com/ veya support@creative-mobile.com adresinden e-posta yoluyla

Drag Yarışı Klasik
Drag Yarışı Klasik
Drag Yarışı Klasik
Drag Yarışı Klasik

MOD ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir