Dream Hospital v2.1.9 Hileli Mod Apk İndir

 Dream Hospital, Şehrin çok özelliğine sahip hastane ve tıp merkezinin yönetim kuruluna alın ve bir hastane kralı olun! Bu hastane simülatörünün yeni sağlık müdürüne hoş geldiniz demek istiyoruz: SİZ! Hastane personelimizi planlayın, yönetin ve koordine edin ve kendinizi profesyonel bir yöneticiye ve bu kliniğin yıldız doktoruna dönüştürün!

Hastane kapılarımız her zaman açık. Ne olursa olsun, herhangi bir sağlık kliniğinin acil servisinin herhangi bir şeye hazırlıklı olması gerekiyor, bu gerçek bir hastane simülasyon oyunu! En iyi doktor ve hemşirelere sahip farklı hasta hastalarına bakıp en iyi yönetici olun ve sağlık hizmetleri bölümlerinin mali kaynaklarını yönetin: Hayat kurtarıcı bakım sağlayın, personel işe alın, karmaşık tıbbi ekipmanlara yatırım yapın ve işle ilgili sorunları ve sağlıkla ilgili uyumlulukları yönetin Hizmetin kalitesini güvence altına alın: Bu gerçek bir tıbbi yönetim simülasyonudur! Kararlarınız tüm sağlık sistemini etkileyecek!

Hastalarınızı kalp tıbbında gerçek bir cerrah uzmanı olarak dikin. Komik dikişinizin bir veya iki noktasına ihtiyaç duyabilirler. Bu hastane simülatöründe bir rüya yürüteç tedavisi, tıp merkezinizin sahibi olun ve tüm ücretsiz hastane oyunlarında ustalaşmayı başarın!

– Gerçek tedavi, teşhis ve acil durum odaları oluşturun 
– Sağlıklı bir oyun için ilaç ve yeni ilaç tedavileri ve operasyon teknolojileri araştırması 
– En iyi doktor ve sağlık oyunlarında olduğu gibi hastalıkları ve yaralanmaları tedavi etmek için çeşitli kürler ve ilaçlar üretin – En iyi doktor ve sağlık oyunlarında olduğu gibi 
iyi bir ün kazanın En iyi personel ve tıbbi malzeme ile hastalarınız için strateji ve iyileştirme. 
– Ameliyathane odasındaki tüm hastalıkları ve yaraları iyileştirin ya da diğer tedavileri uygulayın 
– Eczane’de bir hemşire hasta insanlara hastalıkları için bir ilaç verir 
– Şehirdeki diğer hastanelerle rekabet edin, bu klinik oyunun tadını çıkarın 
– Ambulans filonuzu gönderin. tedavi ve daha fazla insanı iyileştirmek
– Temalı hastane müdürü, doktorlar, hemşirelerin bakımı ve iyileştirme simülasyonunun mükemmel karışımı

EN İYİ DOKTOR OYUNLARI İLE BEDAVA HASTANE OYUNLARININ EN İYİ HASTANE MÜDÜRÜ OLUN 
. Bu oyun hastanesinde hasta hastalara en iyi tedaviyi ve ilacı sağlamak için doktorlar ve hemşirelerle tıbbi bakım odaları oluşturun. Tesisin temiz kalması için tamircileri yönetin ve işe alın.

SAĞLIK KALİTE VE HASTANE AYARLARI 
Sağlık merkezinizi daha büyük hale getirmek ve şimdiye kadarki en iyi hastane yapmak için strateji ile tasarlayın! Kendini gerçek bir menajer pozisyonuna sok. Doktor oyunları oynamadığınızı, gerçek bir hastane personeli çalıştırdığınızı ve yönetim problemlerinizi yönettiğinizi düşünün. 
En iyi doktorları, hemşireleri, ilaçları ve tıbbi cihazları işe alın, böylece hastaları acı çekerek tedavi edebilir, hamilelik teşhisini koyabilir, yaralanmaları iyileştirebilir veya ateşini kaldırabilir, hatta yeni kalp ilacı araştırabilirler. Tanısal testlerden sonra, hemşire hastanın hastalığını hap ve ilaçla iyileştirir.

Hastalarınızı Mutlu Tutun Hastalarınıza 
eksiksiz bir tıbbi sağlık hizmeti sunmak için sağlık merkezinizde gelişmiş tıbbi aletler, xray ekipmanı ve acil durum odaları oluşturun. İnsanları kaldıkları süre boyunca rahatlatmak için güzel doktorlar, cerrahlar ve hemşireler kiralayın ve acil durumlar için ambulansınızı gönderin. 
Hastane bakım ve iyileştirme simülasyonu teması kesinlikle hemşirelik, doktor ve hastane oyunlarını arayanlara hitap edecek!

Şehrinizdeki diğer tema hastaneleriyle yarışın ve hemşire oyunlarının simülasyon oyunlarında en iyi hastaneye ulaşın! Şehirdeki en verimli, güzel ve hoş sağlık merkezini kurarak stratejinizi planlayın ve yönetici olarak en yüksek itibarı kazanın!

Bazı oyun içi ürünler gerçek parayla satın alınabilse de, hastane oyunlarımız ücretsizdir. 

Dream Hospital - Sağlık Müdürü Simülatörü
Dream Hospital - Sağlık Müdürü Simülatörü
Dream Hospital - Sağlık Müdürü Simülatörü
Dream Hospital - Sağlık Müdürü Simülatörü
Dream Hospital - Sağlık Müdürü Simülatörü
Dream Hospital - Sağlık Müdürü Simülatörü

MOD (hile):1. Bir sürü elmas 
2. Bir sürü para


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir