Epic Conquest v5.7c Para Hileli Mod Apk İndir

Epic Conquest, Bu heyecan verici ve hızlı tempolu, tek oyunculu Aksiyon RPG’sinde yoğun dövüş ile kendine meydan oku ! Farklı oyun stillerine sahip iki oynanabilir karakter arasından seçim yap ve dünyayı yıkımdan kurtar!

Epic Conquest, , herhangi bir “otomatik oynama” özelliği kullanmayan ARPG kurallarının temel geleneğini izler, böylece oyuncuların geleneksel oyunlarda olduğu gibi çabayla gerçek oyun oynama hissini tam olarak deneyimlemelerini sağlar.
Oyun “kazanma öde” kavramını kullanmaz, bu yüzden oyuncu oyundaki her içeriği yalnızca daha fazlasını oynayarak deneyimlemek mümkündür. Premium para birimi gibi kaynaklar canavarın düşmesinden, ödül kutusundan, günlük katılımdan ve daha birçok şeyden toplanabilir. Oyunculara ödeme yapmak daha hızlı bir şekilde başarabilir, ancak sonuç aynı olacak.

Epic Conquest çevrimdışı bir oyundur, IAP satın almak, priz kutusu talep etmek (zaman sunucusuna internet erişimi gereklidir) veya Ödül Videolarını izlemek istemediğiniz sürece, internet bağlantısı olmadan her yerde oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Epic Conquest, [Oyun Hikayesi]
Hikaye, şeytanlar tarafından boyutsal bir portal aracılığıyla istila edilen fantastik bir dünyaya yerleştirildi. İblis istilası tüm krallıkları tek bir birlik haline getirdi – İttifak, iblis kuvvetiyle savaşmak ve barışı geri getirmek için. Uzun yıllar geçti, insanla şeytan arasındaki yarı cins kaçınılmaz. “Cadı” olarak adlandırılan bu yarı cins İttifaklar tarafından avlanır, çünkü cadıları insanlık için büyük bir tehdit olarak görürler.

Büyük savunma ve karşı koyma becerisiyle yakın dövüşü kullanan Alaster, The Royal Knight olarak oynayacaksınız. Ve Edna, Alev Cadı’sı ateşli becerilerle saldırdı. Her birinin yolculuğu boyunca keşfedebileceğiniz kendine özgü bir kişiliği vardır.

[Oyun Özellikleri]
– Eşsiz düşmanlarla savaşın ve her bir aşamada büyük ödülleri düştü.
Altın, teçhizat, şeytan ruhları ve hatta yakut gibi birçok ürünü düşüren düşman ve patronlarla savaşarak öğünüzü taşlayın – bizim premium para birimimiz.

☆ Epic RPG özellik sistemi.
Seviyenizi yükseltirken, yeni yetenekler öğrenebilir ve İstenilen yapınıza uygun olarak Güç, Zeka, Çeviklik ve Canlılık gibi dört farklı özelliği artırabilirsiniz.

☆ Epic Becerileri sistemi.
Her aktif beceri, her kullanımında seviye atlayabilir. Düşmanlarını daha hızlı yok etmek için yeteneğini arttır. Belirli bir seviyeye ulaştığınızda pasif becerinizi keşfedin, üstatlık noktasını kullanarak, belirli yapıları karşılamak için önce alınması ya da en üst düzeye çıkarmak için herhangi bir pasif beceri seçebilirsiniz.

☆ Epic Crafting sistemi.
Dört kesin zanaat sistemi, Sökme, Değerlendirme, Yükseltme ve Hazırlama bölümlerinden oluşmaktadır.
✓Disk Sökme: Kullanılmayan ekipmanı, daha büyük ekipmanı
işlemek veya yükseltmek için malzemelere dönüştürün ✓Uygulama: Ekipmandaki Gizli özellikleri bulun veya istediğiniz özelliklere değiştirin
✓ Yükselt: Kademe sınırına kadar ekipmanın gücünü ve verimliliğini artırın.
RaftCraft: Yolculuğunuza yardımcı olmak için daha iyi dişliler oluşturun (Common, Nadir ve Epic seviye mevcut)

Epik fetih
Epik fetih
Epik fetih
Epik fetih

Mod (hile) v1 :
1. Sınırsız Altın
2. Sınırsız Yakut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir