FarmVille 2: Tropic Escape v1.88.6420 PARA Hileli Mod Apk

FarmVille 2: Tropic Escape ,Bir numaralı tarım bayiliği olan FarmVille’in yapımcılarından çıkan bu ücretsiz ücretsiz oyunda hayalinizdeki adadan kaçın ve keşfedin!

FarmVille 2: Tropic Escape, Ada atölyeleri, tropik ürünler ve egzotik hayvanlarla dolu kendi sahil hanınızı yönetin. Ananas, hindistancevizi ve orkideyi büyütün ve konuklarınızı pina kolada, ızgara balık ve çiçek leisleriyle memnun etmek için taze deniz ürünleri yakalayın.

Adadaki tüm gizemli sırları ve gizli hazineleri ortaya çıkarmak için turkuaz mavisi sulara ve baş döndürücü volkanlara atılın. Keşfedilmemiş alanları keşfetmek, adanın hikayelerini öğrenmek ve nadir eşyalar ve malları bulmak için uzman tur rehberleri yardımıyla hikayeye dayalı görevleri tamamlayın.

• TROPICS’E KAÇIŞ – Adanın evini çağıran tüm tropik ekinleri ve egzotik hayvanları keşfet! Tiki Bar’da eğlenceli içecekler için en taze malzemeleri yetiştirin. Izgara yapmak için balık yakalamak için yunus Capri gibi hayvanlar yardımcıları gönderin. Adayı keşfederken eğlenceli maymunların ve diğer yeni arkadaşların antikalarının tadını çıkarın.

• ADASI GİZLİ VE HAZİNELERİ KEŞFEDİN – Arkeolog ve sörf uzmanı gibi ada rehberinizle tanışın! Hikaye tabanlı görevleri tamamlamanıza ve adanın sırlarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilirler. Karadaki volkanı ve antik maymun tapınağını keşfedin. Denizdeki mercan kayalığı ve ticari batık gemisine gidin. Batık şehirdeki ve diğer keşfedilmemiş bölgelerdeki gizli hazineleri ve nadir eşyaları bulun.

• DİĞER ADALAR İLE TİCARET – Ticaret botunu kendi avantajınıza kullanın. Yumurtalar kısa mı? İhtiyacınız olan ürünleri komşu adalardan satın alın. Çok fazla ananas var mı? Fiyatınızı adlandırın ve fazladan ürün ve el sanatları satın. Paranız ne kadar fazlaysa, adada o kadar çok şey yapabilirsiniz.

EK AÇIKLAMALAR
• Zynga’nın kişisel veya diğer verileri nasıl topladığı ve kullandığı hakkında özel bilgi için, lütfen http://company.zynga.com/privacy/policy adresindeki gizlilik politikamızı okuyun.
• Bu oyun, kullanıcının Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir ve bu oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla iletişim kurabilir.
• Oyun ücretsizdir, ancak ek içerik ve premium para birimi için uygulama içi satın alımlar yapılabilir. Uygulama içi satın alımlar 0,99 ile 99,99 ABD Doları arasında değişmektedir.
• Size Zynga Inc ve ortaklarının özel tekliflerine, etkinliklerine ve programlarına katılma fırsatı verilecektir.

Bu uygulamanın kullanımı Zynga Hizmet Şartları’na tabidir. Kişisel verilerin toplanması ve kullanılması Zynga’nın Gizlilik Politikasına tabidir. Zynga’nın Gizlilik Politikası, aşağıdaki Geliştirici bölümünde bulunan Gizlilik Politikası alanında mevcuttur. Her iki politika da www.zynga.com adresinde bulunabilir. Sosyal Ağ Hizmeti şartları da geçerli olabilir.

MOD:
1, Sonsuz paralar *
2. Sonsuz taşlar *
* Bir süre 0 olarak değişir ama yine de kullanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir