Fast & Furious Takedown v1.8.0.1 PARA Hileli Mod Apk

Fast & Furious Takedown Tarihin en büyük film franchise biri tamamen yeni bir aksiyon-çarşı sürüklenen oyun ile mobil cihazlarda patlar. Beyaz-knuckle çarpışma kursları ile yarışırken ve ikonik arabaların kendi hayalindeki garajını inşa ederken Hızlı ve Öfkeli ekibine katıl.

Saç tokası dönüşlerini kısmak, yarışmaya hız vermek, yerçekimine meydan okuyan rampaları atlamak ve imkansız engelleri aşmak için basit tek başlı kontrolleri kullanırken rekabeti son derece hassas ve destansı dublörlerle yapın.

EYLEM-ARCADE SÜRÜŞ
Zenginlikler için büyük platformlar yağmalarken, şiddetli kıyıcı arayışlarından kaçın ve daha fazlasını yaparken misyonlar arasında sürüklenin!

ICONIC FAST & FURIOUS CARS
Amerikan kas ve JDM’den tunerlere kadar 60 artı lisanslı otomobillerin direksiyonuna geçin. Dom’daki Dodge Charger, Hobbs’teki Gurkha ve Shaw’un ünlü Flip Car’ı da dahil olmak üzere ikonik Hızlı ve Öfkeli otomobillerle yarış.

GARAJINIZDA TOPLA VE YÜKSELTME ARABALARI
Hayalinizdeki garajı çeşitli araç kombinasyonları ve kişiselleştirmelerle oluşturun. En sevdiğiniz sürüşe devam edin ve rakibinizi şık bir şekilde düşürmek için kişiselleştirmenizi gösterin.

Fast & Furious Takedown ÇIKIŞ ZORUNLU
Dünyanın dört bir yanından gerçek sürücülere karşı yarış ve saygı için yarışacak ve ligin zirvesindeki yoluna hükmedecek.

© 2018 Evrensel Stüdyoları. Hızlı ve Öfkeli, Hızlı ve Öfkeli Takedown ve ilgili tüm markalar ve logolar Universal Studios’un ticari markaları ve telif haklarıdır. Universal Studios tarafından lisanslanmıştır. Tüm hakları Saklıdır. Hızlı ve Öfkeli Takedown oyun yazılımı © 2018 SMG Studio. Diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. Fast & Furious Takedown

Fast & Furious Takedown

MOD ÖZELLİKLERİ:
– 1. mega hileli


APK-OBB:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir