Final Fighter v1.52.15.17 Hileli Mod Apk İndir

Klasik Arcade moduna geçin ve daha önce hiç olmadığı gibi dövüş tutkunuzu ateşleyin. Final Fighter oyununda aksiyon hiç eksilmiyor.

2050 yılına gelindiğinde, bilimsel gelişme insanlığın güçlü P Çekirdeği – Eski Şampiyonların İlk Çekirdeği – insan vücudu ile kaynaşmasını sağladı; Yeni bir hibrid süper sınıfa doğum yapan ölümcül bir deney. Güçlü melezler insan çoğunluğuna karşı ayaklandılar ve dünya çapında kaos yarattılar. Şimdi insanlık yeni bir küresel terörizm çağıyla karşı karşıya. Neyse ki, SİZİN Ruh Savaşçılarına liderlik etmeliyiz – insan elitlerinin oluşturduğu bir ekip. Yiğitlik ve güçle, Soul Fighters dünyayı kurtarmak ve Melez komplolarının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Melezlere karşı mücadele ediyor…

• Klasik Oyun Salonu Oynanış 
Avucunuzun içinde klasik arcade savaşçılarının nostaljisini yeniden yaşayın; artık TV setiyle sınırlı değil! Hareket halindeyken rakiplere karşı kare ve epik hareketleri ve kombinasyonları çıkarmak için parmak jimnastiği yapın!

• Çarpıcı Konsol Seviyesi Grafikler 
Gerçeküstü bir dünyaya dalın ve hayal gücünüzün sınırlarını aşılayın. Sinematik detay ve heyecan verici görsel-işitsel efektlerle – Zengin ve detaylı bir dünyaya adım atın ve en üst düzey savaş arenasında hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığına bakın.

• Gerçek Zamanlı, Fuar ve Meydan 
Artık gecikme yok, haksız avantaj yok! Rakiplerinizi gerçek zamanlı 1’e 1 yumrukla yarışın veya 3V3 modunda arkadaşlarınızla ekip olun – Yeteneğiniz arenadaki tüm farkı yaratır!

• Çok Büyük Bir Şampiyon Kadrosu 
Toplayın Fütüristik Askerler, Yo-yo Kızlar, Spor Yıldızları, Cyborg Savaşçıları ve Rapçiler… Yaratıcılığınızı ifade etmek için farklı bir Şampiyonlar dünyasından seçim yapın ve seçin ve başka hiç kimsenin olmadığı gibi sert bir kadro toplayın.

Son savaşçı
Son savaşçı
Son savaşçı
Son savaşçı
Son savaşçı

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
-MENÜ MODU, x5 DMG, TANRI MODU

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Apkgezegeni-indir3.png

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir