Fortnite Mobile 11.20.0 Mod Apk (Tüm Cihazlara uyumlu)

Fortnite Mobile Battle Royale oyunu mobil cihazınıza geldi! Squad ‘s ve 100 oyunculu PvP’ de kalan son kişi olmak için yarışın. Örtü yap. Rakiplerinizle savaşın. En uzun süre hayatta kalın. Zaferini kazan.

Fortnite Mobile, Mobil cihazlarda Fortnite, PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac’te bildiğiniz aynı 100 oyunculu PvP oyunudur. Aynı harita, aynı oyun, aynı haftalık güncellemeler. Son ayakta olmak için savaşırken kalenizi inşa edin. Zıplayın ve dünyadaki arkadaşlarınızla ya da aynı odada toplanın!

Unreal Engine 4 ile güçlendirilmiştir.

YAPI & ZARAR – Kendi örtünüzü oluşturarak savaş alanını şekillendirin. Bir duvarın arkasına saklanmış rakip mi? Kenarını almak için kapaklarını çıkar.

GEAR UP – Savaş otobüsüne binin ve en sevdiğiniz bölgeye bırakın. Kaynakları topla, ekipman topla ve rakiplerinle savaş! Son ayakta kalan kazanır. Fortnite Mobile

ARKADAŞLARLA KEŞFET – Dünyadaki arkadaşlarınla ​​aynı odada çalış!

EPIC GÜNCELLEME VE ETKİNLİKLER – Haftalık güncellemeler sürekli eğlence sağlar. Yeni oyun modları, avatarınız için ciddi ve çılgınca yeni görünümler, yeni silahlar ve eşyalar… .Fortnite her zaman genişliyor.

GO KONSOL OYUNU – Tüm oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın. Hareket halindeyken görevleri tamamlayın, Savaş Geçişinizi ilerletin ve daha fazlasını yapın.


MOD ÖZELLİKLERİ:
– Cihaz Uyumluluk Denetimi KaldırıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir