Fruit Ninja v2.8.7 Hileli Mod Apk İndir

Fruit Ninja Meyveyi dilimleyin, bombalardan kurtulun – orijinal meyve dilimleme oyunu Fruit Ninja’ya bağımlı olan milyarlarca oyuncuya katılmak için bilmeniz gereken tek şey bu!

Klasik modda mümkün olduğunca çok sulu meyveyi kesmek, huzurlu Zen modunda rahatlamak veya dev tarakları dilimlemek ve Arcade modunda Freeze, Frenzy ve Double muz yardımıyla yeni bir yüksek skor elde etmek için reflekslerinizi kullanın. Ne oynamaktan hoşlanıyor olursanız olun, zirveye çıkmanıza yardımcı olmak için çok çeşitli bıçaklar ve dojolar hizmetinizdedir. Hangisi favori ise, eğleneceğinden ve eğleneceğinden eminsin.

Fruit Ninja’nın yeni ve yeni güncellemeleri, artık daha da fazla oyun oynamanın mümkün olduğu anlamına geliyor. Meyve kesme becerilerinizi beş zorlu mini oyunda sınayın ya da Daily Challenge modunda bir fırtınaya çarpın ve rakibinizi parçalamak için ödüller kazanın. Muhteşem bıçaklar ve dojolar ödüller kazanma şansına sahip olabileceğiniz özel mevsimsel Etkinlik modunda Mari, Katsuro ve Truffles gibi karakterlere karşı bile savaşabilirsiniz. Hepsi bu kadar da değil – her gün oturum açarak kendinize üstünlük sağlayın ve diğer oyun modlarında kullanabileceğiniz nadir bıçaklar ve dojolar dahil günlük ödüller kazanın!

Etraftaki en iyi ninja olduğunu kanıtlamak ister misin? Liderlik tablosunda yüksek puan almak için arkadaşlarınızla yarışın ve yarışın ya da yerel çok oyunculu modumuzda bir ya da iki oyun oynayın. Kardeşini, kız kardeşini, kuzenini al – herkes ve herkes oynayabilir!

Ne için bekliyorsun? Kılıcını sustur ve Fruit Ninja – chop pirzola olan mükemmelliğini tecrübe et!
ÖNEMLİ BİLDİRİM

Bu oyun isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar içeriyor. Bu özelliği cihazınızın ayarlar menüsünden devre dışı bırakabilirsiniz.

MOD (hile):
Sınırsız para
Sınırsız altın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir