FULL METAL MONSTERS v0.9.0 Hileli Mod Apk İndir

FULL METAL MONSTERS , Hey herkes! Oyun hala aktif gelişme altında. Her yeni güncellemenin önemli olduğundan emin olmak için tüm yorumlarınızı ve görüşlerinizi dikkatlice okuduk. Desteğin için teşekkürler!

TAM METAL MONSTERS, daha önce hiç görmediğiniz bir mobil oyundur. Kıyamet sonrası bir dünyada metal kaplama canavar dinos savaş! Farklı modlara sahip senkronize 5 × 5 PvP aksiyon oyunu! Karada veya gökyüzünde, tamamen mekanize, artırılmış veya organik olan hayvanları kontrol edin: seçim sizin!
Kazanmak için yollarında bir şey yok etmeye hazır düzinelerce kan susuz metal avcısı ezberleyin ve emredin!

Oynanış:

Benzersiz ayar!
Sadece en güçlülerin yaşadığı yeni ve sert bir dünya!
Oyun mekaniği çeşitliliği
Yakın dövüş saldırılarında düşmanları çiğneyin ya da bir mesafeden saldırın, sinsi sabotaj yapın ya da savaşa dalın!
Farklı yaratıklar ton
Metal, organik veya artırılmış: seçiminizi yapın!
Beceriler, beceriler ve daha fazla beceri
Her dino benzersizdir ve kısa çizgiler, atlamalar, sersemletme, yenilenme ve daha fazlası dahil olmak üzere kendine has yetenekleri vardır.
Kara ve hava savaşları
Gökyüzü savaş hayranları sevinirler! Uçan dinolar ve daha fazlası var. Savaş alanını seç!
Bir silah zenginliği
Dinozorunuzu, geleneksel silahlardan gelecek nesil enerji patlayıcılarına kadar istediğiniz silahla donatın!

Oyun dahil olmak üzere 3 ana dino tipine sahiptir:

  1. Full Metal – Herhangi bir biyolojik dokudan ve merhametten yoksun AI makineleri. Eski dünyadan silahlara karşı bir enerji kalkanı ile donatılmış.
    Tyrannosaurus, metal orman besin zincirinin en üstündedir. Süper hızlı bir yerden bir yere sıçradı ve aynı anda birkaç düşmanı sersemletti. Yakın dövüş savaşlarında ölümcül. Bir yanlış hareket ve düşman tost.
  2. Organik – Yaşam, yıkılan eski dünyanın kalıntıları üzerine 2. turda gelişiyor. Artık Jura döneminden gelen canavarlar yaşamak için değil öldürmek üzere.
    Spinosaurus doyumsuz bir avcı katilidir. Daha az hayvanlar üzerinde avlanan Dino kasapları, spinosauri yakın dövüş savaşlarında ve düşmanlarına karşı üstün güçlere sahip olabilir. Onların atlayışları onlara eşsiz bir hareketlilik sağlıyor ve güçlü kükremeleri tüm düşman gruplarını sersemleterek ölümcül saldırılara açık bırakıyor.
  3. Artırılmış – İnsan ve makine sınırında, her iki dünyanın da en iyisidir. İleri teknoloji ile karışık insan zekası ölümcül bir kombinasyon oluşturur.
    Triceratops – Şarj ederken yoluna girmek istemiyorsun. Triceratops her zaman bir sonraki kurbanlarının peşindeler. Jilet gibi keskin boynuzları yakın muharebe savaşından kaçmak zordur ve bu hayvanlar gerektiğinde kendi sağlıklarını bile geri kazanabilirler.

TAM METAL MONSTERS indirmek ve oynamak ücretsizdir, ancak bazı oyun içi unsurlar satın alınabilir. Oyun istikrarlı bir internet bağlantısı gerektirir. Mobil internet yapacak, ancak Wi-Fi en iyisidir.

MOD(HİLE):SINIRSIZ CEPHANE

İNDİR APK + OBB :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir