Gangstar New Orleans v1.8.0d PARA Hileli Mod Apk

Gangstar New Orleans, Açık dünya aksiyon-macera serisi için altın standart büyüleyici New Orleans kentinde geri döndü. Yüzlerce araç, çirkin bir cephanelik ve bu engin şehri dolaşmak için tam bir özgürlükle suç efsanesi olmak için gereken tüm araçlara sahipsiniz.

Gangstar New Orleans, Motorcu çeteleri, çarpık polisler ve hatta Voodoo rahipleri bu sokaklarda prowl ve bayouda saklanırlar. Ya sen? Sen en az bilinen suçlusun! Büyük Kolaylığı kendi ceza sermayeniz olarak kabul etme görevinde olan bir adam olun…

YAŞAM İLE AÇILAN AÇIK BİR DÜNYA… VE SUÇ! 
• New Orleans’ın çeşitli şehir bölgelerinde, her biri kendilerine özgü lezzetleri ve eylemleriyle, Fransız Mahallesi’nden gecekondu mahallelerine ve hatta gizemli serseriye kadar hikaye görevlerinde çekim yaparken eğlenin.

• Şehrin aksiyon dolu, serbest akışlı atmosferini yaşamak için üçlü grafiklerin ve harika bir oyun müziğinin tadını çıkarın.

GANGINIZI VE RAID DİĞERLERİNİZİ 
SAĞLAYIN • Gangstar New Orleans’a özel, Çim Savaşları en sevdiğiniz oyun serisine eğlenceli GvG (gangster vs. gangster) heyecanı getiriyor

• Aksiyona katılın ve çiminizi talep edin! Sonra onu rakip suç çetelerine karşı koru; Kazanacağınız ücretsiz kaynaklar gelecekteki savaşlar için ve oyunda yeni silahlar ve eşyaların yapımı için kullanışlı olacaktır.

KENDİ YOLUNUZU YAPIN 
• Çok çeşitli seçenekler kullanarak kendi özel gangsterinizi yaratırken eğlenin!

Gangstar New Orleans, Karakterinizi kişisel tarzınıza göre ayarlamak için yüzlerce silah, araç ve gangster donatmak, birleştirmek ve geliştirmek konusunda çekinmeyin. Silah uzmanlığından patlayıcılara kadar birçok eğlenceli suç tarzı var – hangisini seçeceksin?

Açık dünya oyunları hayranları, çete savaşları, atış eylemi, gangsterler ve ücretsiz oyunlar için. 
_____________________________________________

Http://www.gameloft.com adresindeki resmi sitemizi ziyaret edin 
http://glft.co/GameloftonTwitter’da bizi Twitter’dan takip edin veya http://facebook.com/Gameloft adresindeki Facebook’ta bizi beğenin yaklaşan başlıklar. 
Http://www.youtube.com/Gameloft adresindeki videolarımıza ve oyun fragmanlarımıza göz 
atın. Gameloft’ta her şeyin içindeki kepçe için http://glft.co/Gameloft_Official_Blog adresindeki blogumuzu keşfedin. 

Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans

MOD (hile) APK nedir:
– Sınırsız cephane
– Yeniden Yükleme Yok


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir