Gas Station 2: Highway Service v2.4 (Hileli Mod Apk İndir)

Tokalaş ve hayatın yolculuğuna hazırlan! Açık bir karayolu üzerinde seyrederken, seyahatinizin güvenliği ve rahatlığı yol boyunca verilen hizmetlere bağlıdır. Bu onları keşfetmenizi sağlayan bir oyundur!

ÖZELLİKLER: 
ETKİLİ ARAÇ KOLEKSİYONU: ​​Değişen misyon hedeflerine sahip 15 Muhteşem Otomobil 
GERÇEKÇİ VE YOLCULUK ALANI: Otantik ortamı keşfet 
75 MİSYONU YARATMAK: 
MÜCADELEYE ÇALIŞMAK İÇİN Büyük kampanya !

Otoyol hizmetlerinin inceliklerini incelemek iki noktadan çalışır – bir sürücü ve çalışanları olarak. Böylece sadece benzin istasyonlarını park etmek veya tankınızı doldurmak veya aracınızı yıkamak için değil, aynı zamanda ihtiyacı olanlara yardım etmek için bir çekici de süreceksiniz.

Bazı durumlarda, dayaktan çıkmanız ve offroad’a gitmeniz gerekecek. Oyunun sizin için hazırladığı tüm denemeleri ve zorlukları tamamlamaya hazır mısınız?

Geçmeniz gereken zorluklar seçtiğiniz araca bağlı. Bir spor araba, bir limuzin, bir otobüs, bir kamyon veya bir çekici araba seçebilirsiniz. Oyun, her biri için biraz farklı!

Basit, anlaşılır görevlerle başlayacaksınız, ancak zamanla görevler gittikçe zorlaşıyor. İşleri ilginç kılmak için hedefler ve yerel yerler düzenli olarak değişir. Bir ana sürücü ol ve tüm zorlukları tamamla!

Sadece karayolu üzerindeki ve etrafındaki yerleri değil aynı zamanda zaman zaman offroad raylarını da keşfedeceksiniz. Tüm pistlerde hassas sürüş yapmayı öğrenin!

Ana Oyun Modu,% 100 tamamen ücretsizdir; Oyunu kolaylaştırmak için kuralları biraz değiştiren Ekstra Oyun Modu, isteğe bağlı Uygulama İçi Satın Almalarla elde edilebilir. Her modun tamamen adil bir rekabet için ayrı lider tabloları var!

Benzin İstasyonu 2: Karayolu Hizmeti
Benzin İstasyonu 2: Karayolu Hizmeti
Benzin İstasyonu 2: Karayolu Hizmeti
Benzin İstasyonu 2: Karayolu Hizmeti
Benzin İstasyonu 2: Karayolu Hizmeti
Benzin İstasyonu 2: Karayolu Hizmeti

Mod APK:
Para + Unlocked

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir