Grandpa And Granny House Escape v1.1.9 Hileli Mod Apk İndir

Grandpa And Granny House Escape, çılgın bir büyükbaba ve korkunç bir büyükanne tarafından kovalanacak bir korku oyunudur. Oh, saklambaç oynamaya bayılırlar. Şüphesiz, sıradan bir saklambaç eğlencesi değildir – zorlu bir hayatta kalma deneyimi. Büyükbaba ve büyükanne her zaman acımasız hayatta kalma oyunlarını oynamak için yeni bir kurban bulurlar. Kaçışınız kolay olmayacak çünkü büyükanne ve büyükbaba çok deneyimli avcılar.

Grandpa And Granny House Escape: Ürkütücü köşkünü sayısız gözetleme kamerasıyla doldurdu, böylece kimse farkedilmeden gizlice girmeyecek.

Büyükannenin en sevdiği eğlence beyzbol oyunudur. Tahmin et, kim taban topun rolünü oynayacak? 
Eğer korku oyunlarından korkmazsan, büyükbabam ve büyükannem evinden kaçmayı dene!

Kaçış mücadelen, yaşlıların konağında, küçük, karanlık bir odada başlayacak. Korkunç evden kaçmak için silahları bulmanız ve değiştirmeniz gerekir. Bir tezgahtaki gizli odada silah üretebilirsiniz. Büyükanne sakının – o acımasızca hızlı. 
Büyükbaba her zaman tetiktedir, gözlem kameraları her yerde. Kaçmaya çalıştığını fark ettiğinde hemen seni yakalayacaktır. Eldeki tüm eşyaları sakla, kaç ve kullan! Gizli nesne arama ayrıca sizi şizoid dede ve büyükannemden kurtarabilir.

Grandpa And Granny House Escape, yıllar önce, her komşunun kıskançlığına güzel bir konaktı, ama bugün, korku ve terör için korkunç bir zemin. Bu korkutucu evde kolayca kaybolabilirsiniz, çünkü tamamen karanlık ve sünneti nedeniyle bir labirent gibi görünüyor. 
Etrafınızdaki nesneler arasında gezinin ve yakaladıkları herkese sert olan acımasız büyükbaba ve büyükanne ile saklambaç oynadığınızı unutmayın.

Grandpa And Granny House Escape kaçmak çok zor olacak çünkü avlarını aynı anda avlıyorlar. Yaşlılardan birinin yerini bilseniz bile, ikincisinin şu anda nerede olduğundan emin olamazsınız, bu yüzden dikkatli olun!

Büyükbaba Ve Büyükanne Evden Kaçış
Büyükbaba Ve Büyükanne Evden Kaçış
Büyükbaba Ve Büyükanne Evden Kaçış
Büyükbaba Ve Büyükanne Evden Kaçış

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Botlar sana saldırmaz ve öldürmez.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir