Guild of Heroes – fantasy RPG v1.93.6 PARA Hileli Mod Apk

Guild of Heroes’a katıl ve maceralarla ve tehlikelerle dolu yeni bir fantezi dünyasında Apk Mod’da şeytanın güçleriyle savaş. Burada şan ve tanımanın bir yolunu bulacaksınız. Karakterinizi donatın ve becerilerinizi geliştirin, kılıç oyunu ve sihir uygulayın.

Guild of Heroes, Gerçek, ücretsiz, fantezi tarzı bir eylem – tabletler ve akıllı telefonlar için RPG oyunu. Guild of Heroes oyunu basit ve kullanışlı bir oyunla diğer oyunlardan ayrılıyor. Kendin kontrol et!

Right Savaşın sıcaklığına doğru atla. Sezgisel bir kullanıcı arayüzü, oyunun içinde yolunuzu çabucak bulmanıza yardımcı olur. Ama gerçek bir kahraman olmak istiyorsan, çok çalışmak zorundasın.

Ast Geniş ve renkli bir dünyayı keşfedin. Sayısız sır saklanarak eşsiz yerler arasında destansı bir yolculuğa çıkın. Geniş ova, kalın ormanlar ve ölçülemeyecek kadar derin mağaralar ve zindanlar boyunca seyahat edeceksiniz.

Your Düşmanlarını ez. Her birinin kendine özgü davranışları ve becerileri olacaktır. Zayıf noktalarını bul ve seni yenme şansı bırakma.

Might Güçlü patronları alt et. Karanlığın bu çocukları neredeyse yenilmez hale geldi. Sadece kendi Karanlık Lordlarından korkuyorlar. Eşsiz antik eserler elde etmek için onları öldürün.

Character Karakterini donat. Yüzlerce mevcut parçadan kendi zırhınızı ve silah setlerinizi toplayın.

Sp Yeni büyüleri öğren, yükselt ve savaşta kullan. Bu dünyada tüm unsurlar sihirle kontrol edilebilir. Onlardan yararlanın ve en karanlık güçler bile gücünüze yol açacaktır.

Shoulder Arkadaşlarınızla omuz omuza savaşın. En güçlü ve en kıskanç düşmanları yenmene her zaman yardımcı olacaklar. Kendi savaşçı ekibinizi bir araya getirin ve heyecan verici zorluklara hazır olun.

Through Oyunda ilerledikçe karakter sınıfını değiştir. Mevcut üç sınıftan birini seçin: savaşçı, okçu veya büyücü. Oyunu tekrarlamak zorunda kalmadan istediğiniz zaman değiştirin.

Ekstra MOD : 
1. Pırlantalı bir şey için ödeme yaptığınızda satın alımınız her zaman başarılı olacaktır. 
2. Pırlanta için geliştirmeler ücretsizdir. 
3. Elmaslar için satın alınan her şey ücretsizdir. 
4. Yok Beceri CD’si


1 Comment

  1. Admin merhaba oyun güncelleme geldikçe lastiğinin z car malesef siliyor tekrar indirmek zorunda kalıyoruz bu hep böylemi dvm edicem + Pet sorun yaşıyoruz zibdan pet taş dusurdugumuzde pet level yükseltmeye çalıştığınızda oyun error hatası veriyor lütfen yardımcı olurmusun oyun kayıt yapma ekleyemezmisin bu sayede kastigimiz char silinmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir