Gun Strike-Elite Killer v1.1.4 Hileli Mod Apk İndir

 Gun Strike-Elite Killer, Tam 3D efekti görsel şölende en iyi atıcıyı yaratmaya odaklandı! En prestijli popüler FPS başyapıtı, görsel olarak muhteşem Fire Warrior oyununa geri döndüler; gezegeni aşındıran çılgınlar gibi kan damlayan su boyası, insanlar, karanlık ejderha alanı dışındaki dış huysuz zombi AD 2200’de, canlıları öldüren virüsle ilgili her şeyi bir sürü hükmetme amacına ulaşmak için iyi korozyona sahipler. ve her şeyin tüm güzel hatıraları Yok Edici’nin felaketinde yıkıldı. Artık kaybedecek bir şeyiniz kalmadı, artık intikam almak için öfke duymazsınız! Öfke kinleri düşmanın üzerine püskürtülür, bu varlığın tam anlamı budur! Savaş alanın, bu senin savaşın!

[ Gun Strike-Elite Killer, Oyun Özellikleri] 
* Mükemmel arayüz: FPS oyunu, tam parmakla dokunma basit kullanım, 3D gerçekçi görseller, güçlü ses, gerçek çekim hissi! 
* Üç savaş modu: Zombi modu, rekabetçi mod, farklı modlar gibi karışık mod, çeşitli süper süper yenilik çekimi hissetmenizi sağlar! 
* Çeşitli silah sistemleri: keskin nişancı tüfeği, hafif makineli tüfek, av tüfeği, hafif makineli tüfek, tabanca, silah yükseltme olanakları, hiç bitmeyen gücü! 
* Harita senaryolarının çeşitliliği: buz dünyasının çeşitli senaryoları, Birlik Binası, gün batımı çöl vahşi yaşam depoları。
* Zengin sahne sistemi: farklı el bombası tipleri, tıbbi kitler, koruyucu eldivenler, koruyucu zırhlar, saldırı rehberlik yumurtaları, indirim paketleri ve gerekli değerli taş taşı, nadir kan elmasları, çeşitli sahne cevheri dahil olmak üzere her türlü eşya için gerekli silah yükseltmelerini sağlamak ve Hazine ruleti ikramiye almanızı bekliyor! 
* Akıllı Sistemler: Düşmanın ayarlanabilir sayısı, düşmanın yapay zekası, oyun hassasiyeti, istatistikler Her savaştan sonra öldürür, HS, bir bakışta puanlar ve diğer savaş bilgileri görüntüler, işlemin basitliğini deneyimlemenizi sağlar kavga. 
* Ücretsiz tek başına oyun, küçük paketler sadece 18M, ağ koşullarının yokluğunda da eğlenceli oynayabilir!
* Yüksek kaliteli görseller, hassas kontrol ve gelişmiş fiziksel özellikler, Android cihazınızı en üst seviyeye çıkarmak için kaynakları optimize eder.

Silah Vuruşu-Elit Katili
Silah Vuruşu-Elit Katili
Silah Vuruşu-Elit Katili
Silah Vuruşu-Elit Katili
Silah Vuruşu-Elit Katili
Silah Vuruşu-Elit Katili

MOD APK: 
Sınırsız Altınlar ve Kristaller


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir