Harry Potter: Wizards Unite v2.5.0 Hileli Mod Apk İndir

Harry Potter: Wizards Unite , sihirbazlık dünyasından esinlenerek dünyadaki oyuncuların ellerine sihir yapan esinlenilmiş bir gerçeklik (AR) gerçek dünya oyunudur. Niantic, Inc. ve WB Games San Francisco, Harry Potter: Wizards Unite tarafından birlikte geliştirilen ve birlikte yayınlanan JK Rowling’in orijinal hikayelerinden esinlenilen yeni Wizarding World mobil ve video oyunu deneyimlerini yaratmaya adanmış etiketler Portkey Games’in bir parçası. Müzikçaları kendi maceralarının merkezine yerleştirin. Bugün ön kayıt yaptırın ve Harry Potter: Wizards Unite’ın bölgenizde ne zaman başladığını ilk öğrenen siz olun.

BÜYÜTÜN DÜNYADA PARÇANIZI OYNATIN 
Bir felaket büyücü dünyaya düşmüş, temellerin – büyülü eserler, yaratıklar, insanlar ve hatta hatıraların – Muggle dünyasında gizemli bir şekilde ortaya çıkmasına neden olmuştur. Gizlilik Politikası Görev Gücü’nün yeni bir üyesi olarak, Calamity’nin gizemini çözmek ve sihirini Muggle gözlerinden korumak için dünyanın dört bir yanındaki cadılar ve sihirbazlarla çalışacaksınız.

BÜYÜK SİZİN HER 
ŞEYİDİR Dışarı çıkıp dünyayı keşfederken, Harita, Temellerin konumunu belirten sihir İzlerini ortaya çıkaracaktır. Bu İzler, çeşitli gerçek dünya konumlarında bulunur ve tam 360 derece gelişmiş AR’de zengin ayrıntılı 3D karşılaşmaları tetikler. Onları çevreleyen büyüyü yenmek için onları büyücü dünyasına güvenle geri döndürmek için çeşitli büyüler yapmanız gerekecek. Büyü enerjisini dolduran Inns, iksir demlemek için kullanılabilecek malzemeler ve hatta sizi çeşitli sihirbazlık dünya konumlarına götürebilecek Portkeys dahil, yolculuğunuzda size yardımcı olacak diğer şeyleri dikkate alın.

GÜÇLÜ BİRLEŞİK 
Tehlikeli düşmelere karşı gerçek zamanlı kooperatif çok oyunculu savaşlar gibi Büyücü Mücadeleleri gibi daha büyük büyülü eylemlerde bulunmak için arkadaşlarınızı toplayın. Daha güçlü tehditlerin üstesinden gelmek ve daha nadir Foundables’ı keşfetmek için, arkadaşlarınız ve sihirbazlarınızla birlikte ekip kurup stratejiler yapmanız ve her birinin kendine özgü yetenek ve yeteneklere sahip olduğu farklı büyülü Meslekler – Seherbaz, Magizolog ve Profesör – konusunda uzmanlaşmanız gerekir. farklı zamanlarda kullanışlı.

Büyücülük dünyasının sizin yardımınıza ihtiyacı var! Asanızı hazırlayın, arkadaşlarınızı uyarın ve WizardsUnite.com adresinde daha fazlası için bizi izlemeye devam edin. Harry Potter: Wizards Unite

Harry Potter: Sihirbazlar Birleşiyor
Harry Potter: Sihirbazlar Birleşiyor
Harry Potter: Sihirbazlar Birleşiyor
Harry Potter: Sihirbazlar Birleşiyor
Harry Potter: Sihirbazlar Birleşiyor

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız paraBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir