HAWK – Uçak çekim oyunu. Uçak savaşları v27.1.19829 Hileli Mod Apk İndir

HAWK : Broşlarını topla ve nefes kesici hava savaşlarında sıra dışı Autocrat’ın armadasındaki canlıları tekmele! Düşman seni geride bırakıyor, ama asla yalnız değilsin – benzersiz iş birliği modu, kardeşinle ya da yeni bir arkadaşınla güçlerini birleştirmeni sağlıyor! Çekim asla bitmez. 
Seçebileceğiniz çok çeşitli uçaklar ve geliştirmeler, çeşitli görevler ve zorluklarla Hawk, iyi bir adrenalin aşırı dozudur. Hiç sıkılmayacağın kesinlikle mümkün değil! Öyleyse saldırmaya hazır ol. 
Maniac bros, en iyi silahları seçmene ve düşmanları yıkıcı füzelerle şaşırtmana yardımcı olacak. Düşmanların savaş uçaklarına çok büyük bir darbe vurmak için en güçlü silahlarınızı tekrar doldurun. Metalin eridiği yerde gerçek kurşun.

– Heyecan verici bir kampanya : 190’dan fazla seviye ile düşman ve nefes kesici hareketlerle dolu! 
– Eşsiz ko-op çok oyunculu : zorlukların üstesinden gelmek için savaş kardeşlerinizle birlikte çalışın ya da daha fazla eğlence için rastgele oyuncularla güçlerinizi birleştirin! 
– Ek modlar : Arcade, Team-up ve Assault, her biri radikal biçimde oyunu değiştiriyor! 
– Mükemmel Vur onları : Çok sayıda savaş uçağı, savaş arkadaşı, mühimmat ve silah ve aralarından seçim yapabileceğiniz aygıtlar: kişisel silahlarınız yüksek teknolojiyle doludur! 
– Büyük patronlar : o kadar büyük olan düşmanları savaş ve yen; ekrana bile uymuyor! Ve kölelerinin sürülerini yok et! Danmaku mermisinin parçalarını bulun.
– Harika görseller : Uzay ve lazerlerden bıktınız mı? Uçmayı dene! Şaşırtıcı 3d grafikler bu oyun türünün eski okul olduğunu unutturur. Dikey atıcılar hiç bu kadar iyi olmamıştı. Epik gökyüzü savaşları heyecan dolu. “Anka kuşu” nuzu seçin ve ülkeyi işgalcilerden kurtarın. Hava savaşı ve kahramanların karizması senfonisi unutulmaz! 
– Retro modernleştirildi : Daha önce oynanan Shmup (STG) oyunları? Sence bu retro mu? Yanlış olduğunu kanıtlıyoruz. Bu yukarıdan aşağıya atıcı, “vay” demenizi ve kaydırma çocukluğunuzun en iyi izlenimlerini canlandırmanızı sağlar. Strikers, Tyrian, Ace Squad, Razor veya Airborn hayranı olmanız veya 1945’teki savaş eylemlerine katılmanız farketmez. Özgürlük filomuzun hayranı olacaksınız!

Brokerini zafere götür. Mermi kuvvetini hisset.

HAWK - Bir Arcade Shooter Gücü.  Hepsini Vur
HAWK - Bir Arcade Shooter Gücü.  Hepsini Vur
HAWK - Bir Arcade Shooter Gücü.  Hepsini Vur

MOD:
1. Yağmur roketlerinden
gelen hasarı azaltın 2. Düşman ile çarpışmadan kaynaklanan hasarı azaltın (Boss olmadan)
3. Destek ARMv7 – Emulator

 APK + OBB :


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir