Heroes Arena v2.2.39 Hileli Mod Apk İndir

Heroes Arena, Ücretsiz Global 5v5 mobil oyun Lag. Hızlı, Adil ve Eğlenceli! Glory için savaş! HEROES ARENA, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanan, eSport’lu, eğlenceli ve gecikmesiz odaklı, en yeni ve en iyi küresel çok oyunculu çevrimiçi savaş arena oyunudur! 1v1, 3v3, 5v5 ve diğer çok oyunculu savaş modları ile muazzam PVP aksiyonunun keyfini çıkarın; oyuncular zafer ve harika ödüller kazanmak için sıralamalara tırmanmaya katılırlar! En sevdiğin kahramanı seç, ekip kur ve arkadaşlarla epik ortaklıklar için iletişim kur, düşmanların jeneratörünü yok etmek ve zafer kazanmak için, kölelerinin orduları, canavarlar ve koruyucu taretlerle güzel bir şekilde hazırlanmış haritalarla savaş! Indirin ve HEROES ARENA, Fair eSports’a katılın!

Heroes Arena, Oyun özellikleri

1. HIZLI VE FUAR ESPORT: 
– Hızlı kuyruk eğlence zaman ve hızlı oyun eğlenceli adil vurgulayarak yıldırım hızlı eşleştirme. 
– Kazanmak için asla ödeme yapmayın, hepsi Kazanmak için Oynamak ile ilgili!

2. MOBİL İÇİN TASARLANAN KLASİK MOBA: 
– Bölgenizdeki oyuncularla otomatik olarak ekibinize katılan küresel çok oyunculu oyun deneyimi ile klasik MOBA deneyimi. 
– Basit kontroller ve kullanıcı arayüzü, ekranınızda daha fazla moba savaşı aksiyonu alır ancak kahramanın tüm kontrolünü size verir. 
– Kahramanınıza diğer takıma karşı daha rekabetçi bir avantaj sağlamak için Hızlı Satın Alma ekipmanınız, Öncü Yetenekler, Runes ve diğer birçok savaşta önceden ayarlanmış gibi gelişmiş kontroller. 
– Ekipman satın almak için üsse dönmeye, savaşın tam ortasındaki anında satın almanıza ve düşmanınızı artan güçle şaşırtmanıza gerek yok! 
– Hızlı ve hızlı otomatik olarak çevrilmiş iletişim ön ayar bildirimleri, ekibinizin yazım savaşlarını duraklatmanıza gerek kalmadan işbirliği yapmasını ve strateji geliştirmesini sağlar!
– Otomatik olarak kaydedilen ve kaydedilen savaşlar, önce dövüşmeye ve ardından epik kazançlarınızı gözden geçirip en sevdiğiniz akış kanallarında başkalarıyla paylaşmaya odaklanmanızı sağlar.

3. TÜM YENİ KAHRAMANLAR, TÜM YENİ EYLEM: 
– Heroes Arena, epik özel yetenek ve nihai yetenek animasyonları ile 20 muhteşem tasarlanmış benzersiz kahramanlar ile başlattı. 
– Bir Kahraman Ultimate ve üç Lider Yetenek içeren Beş Kahraman Özel Yetenek. 
– Assassin, Mage, Marksman, Support, Tank ve Warrior gibi altı farklı kahraman sınıfında oynayın! 
– Kahramanınıza rekabete karşı benzersiz bir görünüm ve üstünlük sağlamak için çoklu kaplamalara göz atın. 
– Yeni kahraman ve derilerin aylık sürümleri gelecek.

4. 24/7 MÜŞTERİ DESTEĞİ: 
– Bir sorun mu var? Biz senin arkandayız! Bize oyun içi bir mesaj göndererek her zaman müşteri destek ekibimize ulaşın. Bize vip@ucool.com adresinden e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz 
– Bir öneri veya geri bildiriminiz mi var? Duymak isteriz! Yorumlarınızı bize e-posta yoluyla vip@ucool.com adresine gönderin.

DİKKAT: Heroes Arena tamamen ücretsiz bir oyundur, ancak aynı zamanda gerçek parayla satın alınabilecek bazı oyun eşyaları vardır. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Ayrıca Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikamız kapsamında, Heroes Arena’yı oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmanız gerekir.

Kahramanlar Arenası
Kahramanlar Arenası
Kahramanlar Arenası
Kahramanlar Arenası
Kahramanlar Arenası

MOD (hile): 
1. Haritada rakipler gösterildi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir