Heroic – Magic Duel v1.5.1 Hileli Mod Apk İndir

Heroic – Magic Duel, Heyecan arayanlar ve rekabetçi türler için yoğun bir strateji odaklı PvP savaş oyunu – ciddi bir meydan okuma karşısında “Getirin!”

Heroic Arenas ile savaşın. Her biri kendine özgü yetenek ve özelliklere sahip çeşitli Kahramanlar konusunda ustalaş. Güçlü Büyüler ve Minyonlar topla, geliştir ve geliştir, oyun tarzına uyması için bir Güverte inşa et ve birbiri ardına düşman Portalı’nı ezerken Liderler sıralarına tırman. Efsanevi Arena’ya kadar!

Ama Loncalanmayı unutma. Çünkü en büyük Kahramanlar bile kötü patronlara tek başlarına baskın yapamazlar. Kahramanını canlandırmak ve PvP’ye geri yıkım getirmek için PvE olaylarından kazandıklarını geri topla. Onlara neyin çarptığını bilemezler!

Son bir şey. Güzel, fantezi grafiklerin sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu sanat değil. Mutlak kargaşa. Ve kargaşaya ne diyoruz? Anladın BRING. O. AÇIK!

* Heroic – Magic Duel ÖZELLİKLERE GELİR *

STRATEJİ SÜRÜŞ, GERÇEK ZAMANLI PVP SAVAŞLARI

Kartlarınızı akıllıca kullanın. İlahi Kalkanı olan düşük maliyetli Minyonların acele bir desteğini birleştirin, yüksek hasarlı Minions’ı seçin ve Fury ile zararlarını artırın ya da kendi benzersiz stratejinizi geliştirin. Sana kalmış! Rakiplerinizi 3 dakikalık yoğun adrenalinli saldırıda karşılıyoruz. Savaş diyoruz. Düşen portalların sesini kesmeye hazır ol.

EŞSİZ HAZIRLIKLI KAHRAMANIN BÜYÜK SEÇİMİ

Her bir Kahraman, ustalaşmanız ve gelişmeniz için bir dizi benzersiz Büyüler ile birlikte gelir. Meteor ve Tanrıların Çekiçinden Chilling Wind ve Giant Growth’a kadar, düşmanlarınızla çarpışırken hasara yol açmak için favori imha markanızı seçin. En sevdiğin Kahramana veya daha da iyisine, hepsine hakim ol!

Bir Milyon Ordusu

Suikastçılarımız var… şifacılar… tanklar… toplam 50 kudretli Minion, hepsi sizin için yenilmez sihir güvertesinde toplamak, yükseltmek ve birleştirmek.

Guilds

Birlikte fethetmek! “Dostça” savaşlar oynamak, sohbet etmek, kart bağışlamak ve daha hızlı seviye atlamak için arkadaşlarla birlikte çalış.

YARIŞMALAR VE CANLI ETKİNLİKLER

Özel Boss Raid etkinliklerinde kısır büyülü canavarları ele geçirmek için lonca arkadaşlarıyla birlikte çalış. Benzersiz ödüller kazan, Hero’larını seviye atla ve her zamankinden daha güçlü olan PvP’ye geri dön.

LİGLER VE LİDERLER

Kahramanca olduğunuzu kanıtlamanın birden fazla yolu var! Savaşları kazanarak küresel, yerel ve arkadaşlar Liderler Panosuna tırmanın ve rakiplerinize vereceğiniz yıkıcı hasar miktarına göre farklı Liglere hakim olun. Her vuruş sayar!

ARENA İLERLEME

Yol boyunca yeni kartların, özelliklerin ve epik ödüllerin kilidini açarak nefes kesen Arenas ile savaşın. Efsanevi statüsünde yapabileceğini kanıtla.

Heroic – Magic Duel İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Rusça, Türkçe, Çince (Geleneksel ve Basitleştirilmiş), Japonca, Korece, Endonezyaca, Vietnamca, Tayca, Brezilya Portekizcesi dillerinde kullanılabilir.

Kahramanca - Sihirli Düello
Kahramanca - Sihirli Düello
Kahramanca - Sihirli Düello
Kahramanca - Sihirli Düello
Kahramanca - Sihirli Düello
Kahramanca - Sihirli Düello

Mod: mega hileli


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir