Hex Commander: Fantasy Heroes v4.7 Para Hileli Mod İndir

Hex Commander: Fantasy Heroes, sizi insanlar, orklar, goblinler, elfler ve cüceler arasındaki çatışmanın tam ortasına sokacak sıra tabanlı bir strateji oyunudur. 
Güçlü bir ordu kurun ve birliklerinizin benzersiz yeteneklerini kullanarak birliklerinizi zafere taşıyın. İstatistiklerinizi yükseltmek ve düşmanlarınızı alt etmek için arazi kapaklarını ve binaları kullanın. 
İnsan kampanyasında, İmparator tarafından bir insan yerleşiminde goblin faaliyet raporlarını araştırmak için gönderilen tecrübeli bir paladin olan Percival Kent’in rolünü üstleniyorsunuz. Krallık savaşın eşiğinde… Kim onun patlamasını istiyor? Yeşil tenli düşmanların kaçınılmaz istilalarıyla yüzleşmek için ne tür bir ittifak kurmak zorunda kalacaksınız? Gerçeklerin dibine ulaşmak ve insanlarınızı korumak için heyecan verici kampanyaya katılın.
Hex Commander: Fantasy Heroes, Taktiksel bir avantaj kazanmak için, büyülü büyüye başvurmalısınız, bu da özel büyücü birimlerini dağıtmanın ötesine geçer. Bir paladin olarak, Percival bir göz açıp kapayıncaya kadar savaş gelgit dönebilir kaydırma kullanmak için eğitilmiştir. Ölümsüzleri toplayın, rakiplerinizi bir ateş yağmuru veya zehirli bir bulutun içine sürükleyin ve öfkelerini uyandırın. 
İmparator sayesinde, emrinde bir üs var. Tercih ettiğiniz dövüş stiline göre genişletebilirsiniz. Kahramanını ve en sevdiğin birimlerini yükselt ve savaş alanında avantaj sağlamak için ışınlanmaları iyileştir.

ERİŞİLEBİLİR VE KOMPLEKSİ STRATEJİ OYUNU
– Oyun stilini kişisel tercihlerinize göre ayarlayabileceğiniz basit ve net kuralları olan ve taktiksel derinliği olan sıra tabanlı bir strateji oyunu. 
– Savaş alanında avantaj sağlamak için kahramanının ve birimlerinin özel becerilerini kullan. 
– Üssünüzü genişletin, ordunuzu yükseltin ve uzman birimleri işe alın. 
– Mevcut yarışların her biri, benzersiz bir strateji uygulayan ve savaşları daha heyecanlı ve çeşitli kılan iyi dengelenmiş birimlere ve özelliklere sahiptir. 
– Krallığınızı sonsuza dek değiştirecek olan savaşın arkasındaki gerçeği öğrenmek için büyüleyici kampanyayı tamamlayın.

Hex Commander: Fantezi Kahramanlar
Hex Commander: Fantezi Kahramanlar
Hex Commander: Fantezi Kahramanlar
Hex Commander: Fantezi Kahramanlar
Hex Commander: Fantezi Kahramanlar
Hex Commander: Fantezi Kahramanlar

MOD (hile):Sınırsız Para Birimi 
Ücretsiz Yükseltme 
kilitler açık
Reklam Yok


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir