Ice Age Village v3.6.0f Hileli Mod Apk İndir

 Para Buz Devri evreninde eğlenceli ve donmuş bir yolculuğaçıkın ! En sevdiği meşe palamudu için dondurulmuş topraklarda avlanmasında, Scrat yanlışlıkla yer kabuğunu kırdı! Rakunlar, köpekbalıkları, maymunlar, dinozorlar ve daha birçok hayvan gibi sevimli hayvanlar için yeni bir ev inşa etmenize yardımcı olun! Sid’i, Manny’yi ve Diego’yu unutma – ayrıca o küçük sevimli hayvan, Scrat!

***** “” Buz Devri Köyü biraz şehir kurma, biraz hayvanat bahçesi yönetimi ve çok eğlenceli ”” (Gamezebo.com)

Family En sevdiğiniz aile eğlencesi Ice Age filmlerinden ilham alan ve Sid, Manny, Diego ve Scrat özellikli eşsiz Ice Age dünyasının tadını çıkarın!

Age Tüm Ice Age ailesi için donmuş ovalarda yeni bir ev inşa et ve 200’den fazla sevimli yeni hayvan keşfet!

Home Eve getirmek için sevimli dinozorlarla Dino Dünyasını keşfedin!

Ung Kung Fu Scrat ve Sid’in Yumurta Kurtarması gibi mini oyunlar oyna!

B Hareketli Köyünüzde eğlenceli etkinliklere katılın!

Your Arkadaşlarının köylerini ziyaret et ve en iyi köyü kimin inşa edebileceğini gör!

Bugün, Sürü ve her hayvan ve dinozor ailesini yeniden birleştirmek için bu Sıfır Alt Kahramanlara asil bir arayışla katılın!

____________________

Bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Lütfen, oyun boyunca ilerledikçe elde edebileceğiniz sanal para birimini kullanarak veya belirli reklamları izlemeye karar vererek veya gerçek parayla ödeyerek oynamanıza izin verdiğini de unutmayın. Gerçek para kullanarak sanal para biriminin satın alınması, bir kredi kartı veya hesabınızla ilişkili başka bir ödeme şekli kullanılarak gerçekleştirilir ve Google Play hesap şifrenizi girdiğinizde, kredi kartı numaranızı veya PIN kodunuzu tekrar girmenize gerek kalmadan etkinleştirilir. 
Play Store ayarlarınızdaki doğrulama ayarları (Google Play Store Ana Sayfası> Ayarlar> Satın almalar için doğrulama iste) ayarlanarak ve her satın alma işlemi için bir parola ayarlayarak / Her 30 dakikada bir veya Hiçbir Zaman ile sınırlandırılabilir.
Parola korumasını devre dışı bırakmak, yetkisiz satın alımlara neden olabilir. Çocuğunuz varsa veya başkalarının cihazınıza erişebilmesi durumunda parola korumasını açık tutmanızı kesinlikle öneririz. 
Bu oyun Gameloft ürünlerinin veya sizi bir üçüncü taraf sitesine yönlendirecek üçüncü tarafların reklamlarını içerir. Cihazınızın ayarlar menüsünde ilgi alanına dayalı reklamcılık için kullanılan cihazınızın reklam tanımlayıcısını devre dışı bırakabilirsiniz. Bu seçenek Ayarlar uygulamasında> Hesaplar (Kişisel)> Google> Reklamlar (Ayarlar ve Gizlilik)> İlgi alanına dayalı reklamları devre dışı bırakabilirsiniz. 
Bu oyunun bazı yönleri oyuncunun İnternete bağlanmasını gerektirir. 

Buz Devri Köyü
Buz Devri Köyü
Buz Devri Köyü
Buz Devri Köyü
Buz Devri Köyü
Buz Devri Köyü

MOD Neler :
Sınırsız Altın Madeni
Sınırsız Zar
* Altın parayı veya zarları aldıktan veya kullandıktan sonra.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir