Jurassic World Alive v1.14.14 Hileli Mod Apk İndir

Jurassic World Alive Dinozorlar Dünyayı yönetmek için geri döndü. Kararsız ada Isla Nublar adasında Jurassic World’den kaçtılar … ve şehirlerde ve mahallelerde serbest dolaşımdalar.

Jurassic World Alive, Dinazor Koruma Grubu’nun (DPG) yepyeni bir üyesi olarak, göreviniz dinozorları ikinci bir neslinden kurtarmak. En sevdiğiniz dinozorları bulmak için etrafınızı keşfedin – her zamankinden daha fazla ilham veren ve korkutucu yeni ırklar dahil.

Jurassic World Alive, Bu muhteşem hayvanları bir dronla takip edin ve Laboratuvarınızda melezleri seviyelemek ve yaratmak için gereken DNA örneklerini toplayın. Ardından, mükemmel dinozor grev ekibini toplayın ve gerçek zamanlı PVP arena savaşlarında tehlikeli tehditler alın!

Jurassic World Alive, Konum tabanlı teknolojiyle dünyanızı KEŞFEDİN ve harita üzerinde dinozorları keşfedin. Belirli canlı türlerini doğal ortamlarında takip etmek için davranış kalıplarını belirleyin.

Lütfen dikkat: Jurassic World ™ Alive‘i oynamak tamamen ücretsizdir, ancak gerçek para ile satın almak için bazı oyun eşyaları sunar. Jurassic World™ Alive 

Jurassic World ™ Alive
Jurassic World ™ Alive
Jurassic World ™ Alive
Jurassic World ™ Alive

MOD (hile) ÖZELLİKLERİ:
–   Sınırsız enerjiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir