Kebab World v1.18.0 PARA Hileli Mod Apk

Kebab World, Türkiye genelinde lezzetli bir yolculuğa çıkın ! Geleneksel Türk mutfağının destansı bir keşif yoluyla pişirme becerilerinizi geliştirin. Müşterilerinizi hazırlayın, pişirin, servis yapın ve tatmin edin, daha çok para kazanmalarını sağlayın!

Kebab World, Bu pişirme oyunundan geleneksel Türk yemek tariflerini nasıl hazırlayacağınızı öğrenin. Şiş kebap, tavuk shawarma, döner kebap, pide ve otantik deniz mahsulleri yemekleri harika geleneksel tariflerin sadece küçük bir örneği. Herkesin beğeneceği bir şey var. En sevdiğiniz hangisi olacağını öğrenin!

Kebab World,Türkiye’de 7 bölgeye yayılmış 280 bölüm onları keşfetmenizi bekliyor. Akdeniz’den Karadeniz’e özgü deniz ürünleri restoranlarına, Türk Pizza birleşiminden şiş kebaplara kadar çeşitli restoranlarda geleneksel lezzetleri hazırlamanın keyfini yaşayın.

Kebab World, Yemek pişirme oyunları, mutfak oyunları ya da restoran oyunları hayranı mısınız? Yemek pişirme oyunları usta şefi gibi hissediyor musunuz? O zaman bu kebapların usta şefi olmanız için hazırladığınız yemek. Beklemeyin! Pişirme ateşini indirin ve yakalayın.

BİZİ TAKİP EDİN 
https://www.facebook.com/kebabworldgame/
https://www.twitter.com/hammurabigames/

Kebab World - Yemek Pişirme Oyunu
Kebab World - Yemek Pişirme Oyunu
Kebab World - Yemek Pişirme Oyunu
Kebab World - Yemek Pişirme Oyunu

MOD ( HİLE ) ÖZELLİKLERİ:
– Sınırsız para hilesiBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir